Başlangıç Haber Redmi Smart TV X 2022 Modeli Geliyor! İşte Özellikleri

Redmi Smart TV X 2022 Modeli Geliyor! İşte Özellikleri

0

Mart ayında piyasaya sürülen Redmi Smart TV X’ten sonra 2022 modeli de geliyor. Tanıtımı 20 Ekim’de Hindistan’da yapılacak ve piyasaya 2022 yılında çıkacak. İşte, Redmi Smart TV X akıllı televizyonun tüm özellikleri!

Redmi Smart TV X (2022) Modeli Neler Sunuyor?

Redmi Smart TV X (2022), 20 Ekim’de yani yarın Hindistan’da tanıtılacak. Aynı hafta Çin’de piyasaya sürülecek. Resmi çıkış öncesinde, Xiaomi alt markası Redmi’den açıklamalar geldi. Redmi Smart TV X, yüksek dinamik aralığında içerikler için 120Hz’lik yüksek bir yenileme hızı sunacak. Akıllı TV’nin, geçen yıl Mart ayında Hindistan’da piyasaya sürülen Redmi Smart TV X serisinin devamı olarak gelmesi bekleniyor.

Redmi Smart TV X, 2022 versiyonu ile geliyor ve akıllı televizyonun temel özellikleri Weibo aracılığıyla paylaşılıyor. Redmi TV, HDMI 2.1 arayüzü, 4K çözünürlük, 120Hz ve değişken yenileme hızı sunacak. Aynı zamanda HDR10+, DTS Virtual X, Dolby Audio ve Dolby Vision özelliklerini içerecek. Cihazın fiyatı ve diğer özellikleri ise paylaşılmadı.

İlgili İçerik: Realme 4K Smart Google TV Stick Özellikleri Açıklandı

Redmi Smart TV X 2022 ailesinde 50 inç, 55 inç ve 65 inç olmak üzere en az 3 boyut seçeneği yer alacak. Tüm modeller, 4K HDR LED ekranlarla gelecek. Android TV 10 üzerinde çalışan cihazlar, Google Chromecast desteğine sahip. Redmi akıllı televizyonda ayrıca 64 bit dört çekirdekli Mediatek işlemci bulunuyor. Uygulamalar ve uygulama verileri için 2 GB RAM ile 16 GB depolama alanı sunuyor.

Xiaomi ve Redmi tarafından piyasaya sürülen teknolojik cihazlar, dünya genelinde büyük bir ilgi görüyor. Xiaomi, Ağustos ayında Mi TV 5X akıllı televizyon modelini duyurmuştu. Bu modelin de 2022’de çıkması bekleniyor.

Xiaomi’nin alt markası olarak yeni ürünler çıkaran Redmi ise bu kez sınıfının en güçlü akıllı TV modeliyle karşımızda. Redmi Smart TV X 2022 modeli ve diğer markaların akıllı televizyon modelleriyle ilgili yorumlarınız nedir? Görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!