Başlangıç Haber Xiaomi Mi TV 5X’in Çıkış Tarihi Belli Oldu

Xiaomi Mi TV 5X’in Çıkış Tarihi Belli Oldu

0

Merakla beklenen Xiaomi Mi TV 5X’in, 26 Ağustos’ta Hindistan’da düzenlenecek olan Daha Akıllı Yaşam Etkinliğinde piyasaya sürüleceği bilgisi doğrulandı. Mi TV 5X’in özellikleri tanıtıldı. Televizyonun, muhtemelen Android tabanlı olacak olan yeni nesil PatchWall arayüzü ile gelmesi bekleniyor.

Xiaomi Mi TV 5X Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Mi TV 5X, Xiaomi’nin 26 Ağustos’ta Hindistan’da düzenleyeceği Smarter Living 2022 etkinliğinde piyasaya sürüleceği öğrenildi. Şirketin Hindistan pazarında halihazırda Mi TV 4X serisinden 43 inç, 50 inç ve 55 inç modelleri piyasada. Seriyi takip edecek olan Mi TV 5X’in bazı özellikleri açığa çıktı. Mi TV 5X, metal kaplamalı dar çerçevelere, ince ayarlı görsellere, yeni nesil PatchWall arayüzüne ve daha fazlasına sahip olacak.

Xiaomi, 26 Ağustos’ta birkaç yeni ürününü bu etkinlikte duyuracak. Etkinlikte Mi Band 6 ve Mi Notebook’un da tanıtılacak ürünler arasında olduğu biliniyor. Şimdi listeye Mi TV 5X de eklendi. Xiaomi’nin yeni akıllı TV serisinin etkinlikte piyasaya sürüleceği Xiaomi India tarafından Twitter’da onaylandı. Mi TV 5X ile gelen bazı özelliklerin paylaşıldığı özel etkinlik sayfası da yayınlandı.

Mi TV 5X, “Sınıfında lider güç” olarak tanımlanan Dolby destekli ses sistemine sahip olacak. Görüntü kalitesi de iyileştirilen Xiaomi Mi TV 5X’in çevreye duyarlı olduğu belirtildi. Görüntü kalitesi ve parlaklığı dinamik olarak ayarlayan bir tür ortam ışığı sensörüne sahip diyebiliriz. Mi TV 5X ayrıca yeni nesil PatchWall arayüzüne sahip olacak. Google Asistan hizmetini uzak alan mikrofonları ile geliştirecek.

Etkinlikte 3 cihazın piyasaya sürüleceği biliniyor: Xiaomi Mi Band 6, Xiaomi Mi Notebook ve Xiaomi Mi TV 5X. Şu an itibariyle, Xiaomi Mi Notebook ve Xiaomi Mi TV 5X’in başka modelleri var mı veya farklı modelleri tanıtılacak mı belli değil.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!