Başlangıç Oyun Popüler Dövüş Oyunu Tekken 7 Yeni Sezonu İle Geliyor

Popüler Dövüş Oyunu Tekken 7 Yeni Sezonu İle Geliyor

0

Tekken 7 oyununun 4. sezonu geliyor. Günümüzde hala popülerliğini koruyan ve en çok oynanan dövüş oyunu Tekken 7’nin 4. sezon tarihinin duyurusu yapıldı. Oyun içerisinde yer alan karakterlerde yeni hareketler görebileceğimiz bu sezon, içinde bulunduğumuz senenin sonbahar aylarında bizlere tekrardan merhaba diyecek.

Popüler Dövüş Oyunu Tekken 7

Tekken 7 Sonbaharda Geliyor

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Japonya dövüş oyunu yayıncısı olan Roundtable vasıtası ile düzenlenmiş bir etkinlikte Bandia Namco, Tekken 7 oyununun dahil olduğu bir duyuru yaptı. Oyunun geliştiriciliğini üstlenen stüdyo, DLC içeriğinin 4. sezonunun, içerisinde bulunduğumuz yılın sonbahar aylarında Tekken 7’ye dahil olacağının duyurusunu yapmış oldu.

Oyuna Gelecek Yenilikler

Geliştirici stüdyonun YouTube‘da yer alan kanalı ile yayınlanan 4. sezon tanıtım videosunda, oyun içerisinde yer alacak herhangi bir karakterin açıklaması görülmezken, video, Fuji Dağı’nın üzerinde bir gün batımı manzarasıyla son buluyor.

Bununla beraber tapınağın çatısında ninjaya benzer bir karakterin silueti yer alıyor.

Burada karşımıza çıkan ve tapınağın üzerinde görünen ninja silueti, oyuna gelebilecek yeni bir karakterin sinyalini veriyor olabilir. Oyuna gelecek yeni içerikler, yukarıda belirttiğimiz özelliklerle sınırlı olmayacak.

Tüm bunlar dışında, oyun dahilinde yer alan karakterlere yeni hareketler geleceği belirtiliyor. Bu hareketlerle birlikte oyunlarda olduğundan daha da farklı hareketler görecek ve düşmanlarımızı alt edebileceğiz. Ek olarak ise “Tekken Prowess” puan sisteminin yer alacağını söyleyebiliriz.

Gelecek tüm yeniliklere ek olarak da çevrimiçi oyun keyfini katlayacak bir özellik daha getiriliyor. Gelecek özellikle, bağlantı göstergesi sayesinde, karşılaşmamızı kabul etmeden hemen önce rakip oyuncunun bir Wi-Fi bağlantısıyla oynayıp oynamadığını görebilme imkanına sahip olacağız.

Tekken 7’nin Mevcut Fiyatı

Sevilen ve beğenilen bu dövüş oyununun 4. sezonuna sonbahar aylarında kavuşacağız.

Tekken 7, 2017 yılında bizlerle buluşmuştu. Tekken 7, PlayStation 4, PC ve Xbox One platformlarında oynanabilir durumda. Tekken 7’ye, bilgisayar için Steam’de 119 TL’ye sahip olabilirken, Xbox için Microsoft mağazasından 212,50 TL’ye satın alabiliyorsunuz. Ayrıca PlayStation 4’te 259 TL değerinde olan Tekken 7, PlayStation Store’da ise indirimli olarak 49 TL’ye satılıyor. Keyifli zamanlar dileriz.

Yanıt Ver

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!