Başlangıç Oyun NBA 2K21 Oyunu İçin Sevindirici Haber

NBA 2K21 Oyunu İçin Sevindirici Haber

0

NBA 2K21 oyunu için sevindirici haber geldi. 2K şirketi, yaptığı basın açıklamasıyla NBA 2K21’de mevcut nesil konsollarda kaydedilen MyTEAM kayıtlarının yeni nesil konsollara aktarılabileceğini duyurdu. Bu haber yeni nesil oyun konsollarını almak için sabırsızlanan birçok PS4 ve Xbox One kullanıcısı için sevindirici bir haber oldu.

NBA 2K21 Oyunu İçin Sevindirici Haber
NBA 2K21 Oyunu İçin Sevindirici Haber

NBA 2K21 Oyunu

Oyundaki MyTeam kayıtlarının PS5 ve Series X modellerine aktarılabilecek olması kullanıcıların yeni nesil konsollara geçişini kolaylaştıracaktır.

NBA 2K21 MyTeam

Dünyanın en çok satan NBA oyunu NBA 2K21’in MyTEAM modu PS5 ve Series X modellerine uyumlu olacak. Oyunun demosu 24 Ağustos günü yayınlanacak. Popüler basketbol oyunu NBA 2K21, 4 Eylül’de satışa çıkacak. Son günlerde oyun ile ilgili yeni haberler gelmeye başladı. NBA 2K21’in MyTEAM modunun özellikleri FIFA Ultimate Team moduyla benzerlikler gösteriyor. Myteam modunda amaç belli standartlarda kurulmuş takımı daha iyi seviyelere getirmek. Bunun için harcanan çaba Myteam modunun birçok oyuncu tarafından oynamaktan en çok zevk alınan mod olmasını sağlıyor. Yeni gelen haberlerden biri de 2K21 Myteam modu içerisinde sınırlı ve yenilenmiş sınırsız oyun modlarının yer alacak olması.

Oyun kayıtlarının yeni nesil konsollara aktarılıp aktarılamayacağı sorusu konsol oyuncularının cevabını en çok merak ettiği sorulardan biri. Bazı oyunlar kayıtların yeni nesil konsollara aktarılmasına olanak sağlarken maalesef birkaç oyun bu konuda oyuncuların endişelerini giderecek herhangi bir açıklama yapmadı.

Video oyun geliştiricisi 2K, Sony PS4 ve Xbox One konsollarında yer alan NBA 2K21’in MyTEAM modunun mevcut nesil konsollarda kaydedilen kayıt dosyalarının yeni nesil konsollara aktarılabileceğini duyurdu. Yeni oyununu piyasaya sürmek için çalışmalarına devam eden ekip, ayrıca Myteam modu ile ilgili yeni bir video yayınladı.

Bu gelen haber ile beraber oyun severler ile beraber bizlerde mutlu olduk. MyTeam modu ile ilgili başarılarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Keyifli oyunlar.

Yanıt Ver

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!