Başlangıç Oyun Epic Games Hitman Oyununu Bedava Dağıtıyor

Epic Games Hitman Oyununu Bedava Dağıtıyor

0

Epic Games Hitman oyununu bedava dağıtıyor detaylar sizin için hazırladığımız haberde yer almaktadır. Popüler dijital oyun mağazası Epic Games’ten oyuncuları sevindirecek müjdeli bir haber geldi. Video oyun dünyasının efsane oyunlarından biri olan Hitman, Epic Games tarafından ücretsiz olarak dağıtılacak. Oyunu herhangi bir ücret ödemeden almak için 1 hafta süreniz olacak. 1 hafta içerisinde oyunu alırsanız, sonsuza dek oyunun sahibi olacaksınız.

Epic Games Hitman Oyununu Bedava Dağıtıyor
Epic Games Hitman Oyununu Bedava Dağıtıyor

Epic Games Hitman Oyununu Bedava Dağıtıyor

Video oyunu yapım şirketi Epic Games tarafından gelen yeni müjdeli haber Hitman oldu. Epic Games, son zamanlarda oyuncuları sevindiren haberlerle gündeme geliyor. Şirket ücretsiz olarak dağıttığı oyunlarla son birkaç aydır oyuncuların ilgi merkezinde bulunuyor. GTA V ile başlayan ücretsiz dağıtım haberi birçok popüler oyunla devam etmişti. Son olarak Troy: Total War Saga‘yı ücretsiz olarak oyunculara dağıtan şirket, önümüzdeki hafta yine popüler bir oyun olan Hitman’i ücretsiz olarak oyunculara sunacak.

Ücretsiz olarak Hitman oyununa sahip olmak için oldukça basit bir işlem yapmanız gerekiyor. Öncelikle Epic Games uygulamasına ve profiline sahip olmanız gerekiyor. Ardından sadece yapmanız gereken işlem oyunu kütüphanenize eklemek olacak. Oyunun ücretsiz olarak dağıtılacağı 1 haftalık süre ise 27 Ağustos – 3 Eylül olarak açıklandı.

Hitman Sistem Gereksinimleri – Minimum

İdeal bir deneyim için oyunun ihtiyaç duyacağı minimum donanımı aşağıda bulabilirsiniz. Şayet aşağıda belirtilenden daha eski bir donanıma sahipseniz, ideal bir oyun deneyimi elde etmeniz zor olacaktır.

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Hitman Sistem Gereksinimleri – Önerilen

Oyunu yüksek bir kalitede oynamanız için önerilen sistem gereksinimlerini aşağıda bulabilirsiniz. Oyunu daha yüksek grafik ayarlarında deneyimleyebilmek için sahip olmanız gereken sistem gereksinimleri şunlardır;

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
  • İşlemci: Intel CPU Core i7 3770 3.4 GHz / AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 770 / AMD GPU Radeon R9 290
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

3 gün sonra başlayacak bu fırsat için şimdiden telefonunuza alarm kurmayı unutmayın. İyi oyunlar.

Yanıt Ver

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!