Başlangıç Haber Pokemon Go, Ed Sheeran Konserlerine Sahne Olacak

Pokemon Go, Ed Sheeran Konserlerine Sahne Olacak

0

Pokemon Go-Ed Sheeran özel performans etkinliği 22 Kasım – 1 Aralık arasında gerçekleşecek. İşte, oyun dünyasında bomba etkisi yaratan haberin detayları!

Ünlü Şarkıcı Ed Sheeran, Pokemon Go’ya Geliyor!

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Ed Sheeran, Pokemon Go oyununda performans gösterecek. Sevilen oyundaki Squirtle güneş gözlüğünü takarak konser vermesi beklenen sanatçı, muhteşem sesi ve sevilen şarkılarıyla oyuna renk katacak. Pokemon Go-Ed Sheeran özel performans etkinliği 22 Kasım – 1 Aralık arasında gerçekleşecek.

Ed Sheeran özel konserleri sırasında, Pokemon Totodile, Mudkip, Piplup ve Oshawott karakterleri daha sık görünecek.

Pokemon Go oyunu, İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Ed Sheeran ile işbirliği yaptığını duyurdu. Ünlü sanatçı, “=” (Equals) adlı yeni albümünün çıkışını bu platformda kutlayacak. Gösteri boyunca yeni albümünden şarkılar dahil en sevilen eserlerini seslendirecek.

Ed Sheeran’lı Pokemon Go oyunu sabırsızlıkla bekleniyor. Ayrıca bu konserler sırasında Pokemon Totodile, Mudkip, Piplup ve Oshawott vahşi doğada görünecek. Pokemon eğiticileri Froakie gibi Squirtle karakterine de güneş gözlüğü takabilecek.

İlgili İçerik: Nintendo’nun Yeni Mobil Oyunu: Pikmin Bloom Neler Sunuyor?

Niantic ve The Pokemon Company grubu, bir blog yazısıyla Ed Sheeran konser etkinliğini duyurdu. Sanatçının son albümü Equals‘ın tanıtımı oyun içinde gerçekleşecek. Popüler oyun, ilk kez ünlü bir sanatçıyla bir araya geliyor. Pokemon Go oyuncuları, etkinlik sırasında oyun içi haberler bölümünden Perfect, Bad Habits, Overpass Graffiti, Thinking Out Loud, First Time ve Shivers gibi Ed Sheeran’ın en yeni parçalarını ve hitlerini dinleyebilir.

Önceden kaydedilmiş performans, 22 Kasım’dan 1 Aralık’a kadar sekiz gün boyunca Pokemon Go üzerinden sunulacak. Ayrıca, oyunculara oyun içi haberler aracılığıyla videoyu nasıl izleyecekleri konusunda bilgi verilecek. Gösteri sırasında oyuncular oyun içinde güneş gözlüğü takan Squirtle’ı da görebilecekler.

Ed Sheeran’ın Pokemon Go’da giydiği kostümün avatarı da özel bir kod ile oyuncular tarafından kullanılabilir. Avatar için yayınlanan kodu Google Play ve App Store’dan indirilen Pokemon Go mobil oyununda kullanmak mümkün. Konserler sırasında tüm Pokemonlar parlak versiyonları ile oyuncuları selamlayacak.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!