Başlangıç Haber Oppo Reno 7’nun Yeni Bir Görüntüsü Paylaşıldı; Oppo Reno 7 Pro Görüldü!

Oppo Reno 7’nun Yeni Bir Görüntüsü Paylaşıldı; Oppo Reno 7 Pro Görüldü!

1

MediaTek Dimensity 1200 işlemcili Oppo Reno 7 Pro, Geekbench’te görüntülendi! Oppo Reno 7 serisi iddialı geliyor.. Serinin giriş seviyesi modeli Oppo Reno 7‘ye ait son bir görüntü daha paylaşıldı. İşte tüm detaylar!

Oppo Reno 7 Serisi Geliyor

Oppo Reno 7 Pro, Geekbench kıyaslama sitesinde görüldü! Bu da yeni OPPO Reno 7 serisinin lansman tarihinin yaklaştığını belli ediyor. Yaklaşmakta olan akıllı telefon, 8 GB RAM ve MediaTek Dimensity 1200 işlemcisi ile gelecek. Oppo Reno 7 Pro’nun tüm teknik detayları listelendi diyebiliriz. Oppo markasından hoşlananlar ve bu seriyi bekleyenler için güzel haberlerimiz var.

Serinin giriş seviyesi modeli olan Oppo Reno 7‘nin ise arka panel tasarımını gösteren bir görüntü sızdırıldı. Kasım ayı bitmeden serinin Çin’de tanıtılacağı tahmin ediliyor.

MySmartPrice, Geekbench’te Oppo PFMD00 adıyla listelenen telefonun Oppo Reno 7 Pro olduğunu açıklıyor. Pro modeli tek çekirdekli testlerden 817 ila 828 arasında puanlar aldı. Çok çekirdekli test puanları ise 2.547 ila 2.732 oldu. MediaTek Dimensity 1200 yonga seti tarafından güçlendirilen Pro modeli sekiz çekirdekle eşleşiyor. 8GB RAM kapasitesi sunacağı ve Android 11 ile çıkış yapacağı bildiriliyor.

İlgili İçerik: OPPO Reno 6 Lite Özellikleri Sızdırıldı! İşte Detaylar

Oppo Reno 7 modelinin ise arka tarafını gösteren bu görüntü yayınlandı. Telefonun sadece mavi renk seçeneğini gördüğümüz bu arka panel tasarımı şöyle. Arkada sol üst köşede dikdörtgen ve iki renk tonlu bir kamera modülü var. Burada dörtlü arka kameralar yer alıyor. Çıkıntılı bir güç düğmesi göze çarpıyor.

Oppo Reno 7’nin arkasında parmak izi tarayıcı görülmüyor. Büyük ihtimalle bir ekran izi parmak izi tarayıcısına sahip olacak. Çinli şirket, bu ay içinde Vivo S12 serisiyle beraber Oppo Reno 7 serisini tanıtacak.

Oppo Reno 7 serisiyle ilgili sizin düşünceleriniz nedir? Bu modellerden birini almayı düşünüyor musunuz?

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!