Başlangıç Haber Realme Narzo 50A Prime ve Realme C35 Görüntülendi

Realme Narzo 50A Prime ve Realme C35 Görüntülendi

0

Realme’nin beklenen telefon modelleri EEC sertifikasyon sitesinde görüldü! İşte, Realme Narzo 50A Prime ve Realme C35 özellikleri!

Realme Narzo 50A Prime ve Realme C35 Listelendi

Realme Narzo 50A Prime ve Realme C35 telefonları Avrasya Ekonomik Komisyonu (EEC) sertifika listelerinde görüldü. Realme Narzo 50A Prime, RMX3516 model numarasıyla, Realme C35 telefonu ise RMX3511 model numarasıyla görüntülendi. RMX3521 model numarasına sahip henüz bilinmeyen bir Realme telefonu da bu listede yer aldı.

Narzo 50 serisi oldukça geniş. Realme Narzo 50i ve Realme Narzo 50A modellerinden sonra çıkacak olan sıradaki model Realme Narzo 50A Prime. Her ne kadar bu listelemede görülseler de, üç telefonun teknik özellikleri veya tasarımı hakkında hiçbir ayrıntı sunulmuyor.

Eylül ayında tanıtılan Realme Narzo 50A modelinin bir üst modeli olması beklenen Realme Narzo 50A Prime, halefine benzeyebilir. Halefinin özellikleri şöyle idi;

6.000 mAh pil kapasitesi sunan ve MediaTek Helio G85 işlemciden güç alan cihaz, üçlü arka kamera kurulumu ile tanıtıldı. 50 MP ana kameraya sahipti. Realme Narzo 50A Prime ise muhtemelen çok daha yüksek özellikler taşıyacak. Şirketten bu iki modelle alakalı resmi bir açıklama gelmedi.

İlgili İçerik: Realme GT 2 Pro Fiyatı, Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Realme’nin Kurucusu ve CEO’su Sky Li kısa süre önce şirketin 800 doların üzerindeki yeni telefonlarla üst düzey akıllı telefon pazarına girmek istediğini duyurmuştu. İlk premium Realme telefonu gelecek yılın başlarında piyasaya sürülebilir. Yaklaşık 8-9 bin TL’ye tekabül eden bu fiyatlarda bir Realme telefonunun 2022’de çıkması bekleniyor.

Peki, sizler Realme marka akıllı telefonları beğeniyor veya kullanıyor musunuz? Realme Narzo 50 serisi, Realme Narzo 50A özelliklerini yeterli buluyor musunuz? Yeni modeller Realme Narzo 50A Prime ve Realme C35’ten beklentileriniz neler? Yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!