Oyun Hile Programı: Android Oyun Hile Programı ✔️ 2023

Oyun firmaları her ne kadar ürettikleri oyunlarda hileyi yasaklamaya çalışsalar da kullanıcıların birçoğu hile programları sayesinde oyunlarını hileli şekilde oynamaktadır. Hile programlarıyla oyun oynamak, kullanıcıları kolay yoldan sonuca ulaştırdığı için oyunlarda hile yapma programları tercih edilmektedir. Bu yazımızda da Android işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz oyun hile programı tanıtacağız.

oyun hile programı
oyun hile programı

Mobil oyunlar genellikle pay-to-win sistemi (para yatır ve kazan) üzerine kurulmuştur. Para yatırmadan oyunlarda birincilik elde etmek çok zor olduğu için oyunların mevcut sistemleri, kullanıcıları hile kullanmaya teşvik etmektedir.

Android işletim sistemlerinde hile programlarını kullanmak diğer işletim sistemlerine göre çok kolaydır. Dünyanın en popüler oyunlarından olan Pubg Mobile’ın Android versiyonunda çalışan bir hile programı, iOS işletim sisteminde çalışmamaktadır. Bu yüzden de oyunlarda hile programlarını kullanmayı tercih eden kullanıcılar Android işletim sistemine sahip cep telefonlarını kullanırlar.

Cheat Engine Android Oyun Hile
Cheat Engine Android Oyun Hile

Cheat Engine

Cheat Engine programıyla hile çalıştırabilmek için cihazınızın rootlu olması gerekmektedir. Android telefona nasıl root atılır, sorusunun cevabını bilmiyorsanız ilgili bağlantıya gidebilirsiniz. Cihazınız rootlu ise mobil oyun hile programı indir bağlantısından telefonunuza Cheat Engine programının .apk uzantılı versiyonunu indirebilirsiniz.

Cheat Engine
Cheat Engine

Programı indirmeden önce “Ayarlar” “Geliştirici Seçenekleri” sekmelerine giderek “Bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin ver” seçeneğini aktifleştirmeniz gerekmektedir. Program bu seçenek aktifleşmeden indirilemez ve yüklenemez. Programı yükledikten sonra ilgili seçeneği tekrardan eski haline getirebilirsiniz.

Programı indirdikten sonra yükleyin. Hile yapmak istediğiniz oyunu ve Cheat Engine programını sırayla çalıştırın. Oyun açıldıktan sonra Cheat Engine programı oyunu kendi sisteminde algılayacaktır. Programda sağ üst kısımda bulunan Android ikonuna tıklayın.

İkona tıkladıktan sonra “Process List” sekmesine gidin ve hileyle oynamak istediğiniz oyunu seçin. Oyunu seçtikten sonra “Value” sekmesinin altındaki satıra oyunda değiştirmek istediğiniz değerin miktarını girin. Daha sonrasında da “Scan” yani tarama yapın. Tarama bittiğinde karşınıza gelen listede herhangi bir işlem yapmadan oyuna devam edin. Oyundaki değerin aynısını Value kısmına yazdığınızı varsayarsak, Cheat Engine programına tekrar girdikten sonra “Scan Options” ardından da “Value” kısmına yeni değeri girin ve “Next” butonuna tıklayın.

Karşınıza çıkan “Add Address” seçeneğine tıkladıktan sonra karşınıza çıkan “Address List” sekmesine tıklayın ve “Change Value” kısmına değiştirmek istediğiniz kadar para birimi yazın. Her satır için aynı değeri yazdığınızda oyundaki varlığınız (altın, gümüş veya oyun parası) sizin yazdığınız değere gelecektir.

android oyun hile programı
android oyun hile programı

Tabi ki bu işlemleri başarılı bir şekilde yapsanız bile işlemin gerçekleşmeme olasılığı yüksektir çünkü oyun şirketleri bu tarz hilelere karşı sürekli olarak çalışma yapmaktadır.

Xmodgames Programı

Xmodgames Programı
Xmodgames Programı

Android işletim sisteminde oynanabilen Minecraft, Clash Royale ve diğer popüler oyunlarda hile çalıştırmak için Xmodgames programını deneyebilirsiniz. Genellikle çevrimdışı oyunlarda daha başarılı olan bu programla oyunlarda hile açabilirsiniz. Hilenin yanı sıra macro açabileceğiniz bir uygulama olan Xmodgames’i de denemenizi tavsiye ederiz.

Bluestacks Emülatör Programı

Bluestacks Emülatör Programı
Bluestacks Emülatör Programı

Android oyun hile programı rootsuz şekilde çalıştırmak istediğinizde ise emülatörleri tercih etmelisiniz. Emülatörler bilgisayara kurulur fakat emülatörün oynattığı oyun mobil oyundur. Bluestacks emülatörüyle Pubg Mobile’da hile açabilir ve oyunu hileli bir şekilde emülatör aracılığıyla oynayabilirsiniz. Emülatörlerin en büyük avantajı da telefonlara oranla çok daha hızlı işlem yapabilme kabiliyetine sahip olmasıdır.

Oyun için Hile Programları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular;

Oyun hileleri için sıkça sorulan sorulara yanıt verdiğimiz bu bölümde, ziyaretçilerimizin bize yönelttiği sorunları çözmeye çalışacağız. En yaygın oyun hile program ve uygulamaları hakkındaki sorular ve yanıtlara göz atalım…

Oyun Hile Programı PC için nereden indirilir?

PC için hile programı indirmek için pek çok site bulunur. Bu sitelerin hangisi güvenli hangisi değil bilemiyoruz. Bu yüzden doğrudan site önermek güvenlik sorunu oluşturabileceğinden şimdilik mümkün değil. Oyun hilelerinde her zaman güvenlik zafiyeti olabileceğini lütfen unutmayın!

Mobil oyun hile programı nereden indirilir?

Mobil oyunlar için geliştirilen hileler genellikle android oyun club tarzı sitelerden indirilir. Uygulamalar ve hileler ne kadar güvenlidir bilinmez fakat güvenlik risklerini tekrar hatırlatmakta fayda var. Bu tür hilelerin geneli virüs ve zararlı yazılımlar içerir.

Online Oyun Hile Programları neden çalışmıyor?

Online oyunlar, offline oyunlara nazaran daha zor hilesi bulunan oyunlardır. Bunun sebebi online oyunlarda kontrol mekanizmasının daha rahat çalışabiliyor olmasıdır. İstemci ve sunucu arasındaki iletişim şifreli olduğundan verilere müdahale etmek daha zordur. Bu yüzden online oyun hile programları diğer hile programlarına nazaran daha zor bulunur.

Android için Hile Programı kullanmak güvenli mi?

Android, PC ve diğer cihazlar için hile kullanmanın çeşitli riskleri vardır. Hile yaptığınız oyun sunucuları tarafından anlaşılır ise hesabınız askıya alınır. (Bananır) Bu hileler işletim sisteminize yönetici erişimi alarak size çeşitli zararlar verebilir. Bunların yanı sıra çeşitli veri sızıntıları yaşanabilir. Tüm bu riskleri göze almak tamamen kullanıcının sorumluluğundadır.

“Oyun Hile Programı: Android Oyun Hile Programı ✔️ 2023” üzerine 13 yorum

  • online oyunlarda hile yapmak için hedef oyun ve sunucuyu sürekli analiz edip testler yapmanız ve manuel hile yazılımları ya da yöntemleri denemeniz gerekir. ya da ilgili oyuna özel çıkan hile ve modları denemeniz gerekir. bir program ya da oyun online olunca, yani bir web sunucusuna bağlı çalışınca işin rengi oldukça değişiyor.

   Cevapla
 1. spin the bottle koktey bonus hillesi yaparmisin ? parasını ödemeye hazırım , nasıl ilteijime keçe b
  iliriz?

  Cevapla
 2. demon.hunter rebirth hile arıyorum bi türlü bulamadım happy mod baktım yardımcı olur musun acaba rica etsem

  Cevapla
 3. Merhaba ben de HaDay çiftlik oyunu için elmas ve altın hilesi arıyorum bulamıyorum adamlar oyunu yapıyorlar ve alınacak makineler çok pahallı bu yüzden hile arıyorum online bir oyun nasıl bulabilirim hilesini .

  Cevapla
 4. 101 okey yalla için çip hilesi istiyorum ama hiç bir yerde bulamıyorum ve burdaki uygulamalarla da denedim olmadı yardimci olabilirseniz sevirim

  Cevapla

Yorum yapın