OXT Coin Nedir? Orchid Nasıl ve Nereden Alınır?
Borsa, Haber, Kripto Para

OXT Coin Nedir? (Orchid) ✔️ Fiyatı, Geleceği, Yorumu, Satın Al

OXT Coin nedir sorusu, son zamanlardaki yükselişleri ve rekor denemeleri nedeniyle birçok yatırımcı ve geliştirici tarafından araştırılmaya başlanmıştır. İnternetin daha güvenli ve kullanışlı bir hale gelmesini amaçladığı için 2019 yılından bu yana büyük atılımlar yapmış olan kripto paramız ve projesi, bugün en değerli kripto paralar arasına ismini yazdırmayı başarmıştır. Getirdiği yenilikler sayesinde hem blok zincirlerinin hem de internetin güvenilirliğini arttırmış olan OXT Coin, Coinmarketcap üzerinde de ücretsiz bir şekilde dağıtılmaya başladığı için dikkat çekiyor. Bizler de bu içeriğimizde OXT Coin nedir, nereden alınır, geleceği nasıl olacak, fiyatı ne kadar gibi en çok merak edilen soruları cevaplandıracağız.

OXT Coin Nedir? Orchid Nasıl ve Nereden Alınır?
OXT Coin Nedir? Orchid Nasıl ve Nereden Alınır?

OXT Coin (Orchid) Nedir?

OXT Coin (Orchid), 2019 yılında geliştirilen ve kullanıcılara güvenilir, hızlı bir internet ağı sunan kripto para projesidir. Orchid, temelde benzer blok zincirleri gibi kullanılmayan bant genişliğini bir platform üzerinde toplamayı ve bu bağlantıları güvenli bir şekilde kullanıcılarına sunmayı amaçlamaktadır. Hakkında geliştirilmiş VPN yorumu da yapılmaktadır. Tamamen merkeziyetsiz bir yapıya sahip olduğu için de insan kontrolüne ihtiyaç duymamakta, böylece çok daha şeffaf ve güvenilir bir sistemin öncüsü olmaktadır.

Ethereum altyapısında geliştirilmiş olan OXT Coin, herkes tarafından belli bir ücret karşılığında kullanılabiliyor. Sistem üzerine bant genişliği paylaşımı yapılarak gelir de elde edilebiliyor. Akıllı sözleşmeler ile desteklenmekte olan projemiz, tüm bilgilerini açık olarak paylaşıyor ve böylece şeffaflık ilkesini de yerine getirmiş oluyor. Bugün birçok blok zinciri OXT Coin teknolojisinden faydalanmaktadır. OXT Coin ve Orchid hakkında daha teknik bilgilere ihtiyaç duyuyorsanız Orchid About Us sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

OXT Coin İstatistikleri

OXT Coin, 2019 yılının sonlarında piyasaya sürülmüş ve çıktığı andan itibaren hızlı bir yükselişe girmiştir. Fakat bu süreç uzun sürmemiş, daha sonrasında bir miktar düşüş trendi içerisinde yer almıştır. Buna rağmen her geçen gün market hacmini arttırarak daha çok yatırımcının bu projeye ilgi duymasını sağlamıştır. OXT Coin istatistiklerini inceleyerek bu durumu daha net bir şekilde anlayabilmek mümkündür.

 • OXT Coin (Orchid) toplam market hacmi 660 Milyon Dolar seviyesinin üstündedir.
 • Toplam arz miktarı 1 Milyar adet olan kripto paramızın dolaşımdaki arz miktarı 690 Milyon adettir.
 • OXT Coin, tüm kripto para piyasalarının %0,02’lik kısmını domine etmektedir.

Yakın zamanda market hacmini Milyar dolar seviyelerine çıkarma potansiyelini içerisinde bulunduran OXT Coin, diğer kripto para birimlerine kıyasla daha düşük arz miktarına sahip olduğu için büyük umutlar vermektedir. Bu durum sayesinde her geçen gün daha da yükselmekte ve mevcut yatırımcılarını mutlu etmektedir.

kripto para
kripto para

OXT Coin Yorum

Kendi uygulaması ile $1 seviyesinden başlayan fiyatlarla kullanıcılara VPN hizmeti sunmakta olan projemizde kullanım yaptığınız süre boyunca ödeme yaparsınız ve ek bir ücret ödemenize gerek kalmaz. Bunun yanında ödemeleri diğer kripto para birimleri ile yapabilmeniz de mümkündür. Böylesine sağlam ve herkesin erişebileceği bir sistem kurmayı başarmış olan OXT Coin yorumları da oldukça umut vaat edicidir. Bu durum herkes tarafından biliniyor olacak ki, değerini ve market hacmini her geçen gün arttırmakta, daha fazla platformda kullanımı mümkün hale gelmektedir.

Bugün eğitimi verilerek ücretsiz bir şekilde kullanıcılara dağıtılmakta olan OXT Coin, arz miktarı da yeterli olduğu için fiyatlandırma konusunda sorun yaşamamaktadır. Bunun yanında on binlerce kişi tarafından aktif olarak takip edilen kripto paralar arasında yer almaktadır. Bu durum kripto paramızın en değerli kripto paralar listesinde 159. sırada olmasını sağlamaktadır. Ayrıca yeni rekoruna adım adım yaklaşması yatırımcıların iştahının artmasının önünü açmaktadır.

OXT Coin Fiyatı

OXT Coin fiyatı, son zamanlarda hızlı bir şekilde yükselmeye başlamıştır. Yeni rekoruna ciddi oranda yaklaşmış olan kripto paramızın güncel fiyatı $0.55 ile $0.78 arasında değişkenlik göstermektedir. Normalde çok fazla hareketliliğe sahip olmasa da son zamanlarda diğer kripto paralarına göre çok daha hızlı fiyat değişimine sahip olan kripto paramızın tüm zamanlar değer değişimi birçok kişinin ilgisini çekmektedir.

 • OXT Coin (Orchid) tüm zamanlar en yüksek değeri Nisan 2021 tarihinde $1.02 olarak kayıtlara geçmiştir.
 • OXT Coin (Orchid) tüm zamanlar en düşük değeri ise Mart 2020 tarihinde $0.1059 olarak kaydedilmiştir.

Geçtiğimiz günlerde $0.8 değerlerine yaklaşarak birçok yatırımcıyı heyecanlandırmış olan OXT Coin, market hacmiyle kıyaslandığında çok daha yüksek seviyelerde olmalı gibi gözüküyor. Bu yüzden özellikle kısa vadeli yatırımcıların en çok tercih ettiği kripto paralar arasında yer alıyor.

OXT Coin Geleceği

OXT Coin, geçmişten günümüze istenilen performansı sergileyen ve istediği yere ulaşabilen sayılı kripto para birimlerinden biridir. Güvenlik ve bant genişliğinin dağıtılması anlamında yaptığı çalışmalar sayesinde birçok kişiye büyük kazançlar sağlamış olan kripto paramız, özellikle büyük işletmeler tarafından da uluslararası ticaretler için sıklıkla kullanılmaktadır. Kripto para birimleri ile ilgisi olmayan kişilere bile aktif olarak hizmet sunduğu için piyasalara dış pazarlardan da yatırımcı kazandırmaktadır.

Durum böyle olunca OXT Coin geleceği hakkında olumlu yorumların daha fazla olduğunu söyleyebiliriz. En düşük seviyesinden günümüze yalnızca %500 oranında yükseliş yaşamış olmasına rağmen çok daha yüksek seviyeleri görebilecek potansiyele sahip olduğunu bilmekteyiz. Bunu bilen OXT Coin yatırımcılarının yaptığı analizler sonucunda ise kripto paramızın önümüzdeki bir sene içerisinde yeni rekorunu kıracağı ve $5 seviyesine beklenenden çabuk ulaşabileceği söylenmektedir.

kripto para
kripto para

OXT Coin (Orchid) Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

OXT Coin, ERC-20 altyapısında geliştirilmiş bir kripto para birimi olduğu için her türlü ortama rahatlıkla uyum sağlayabilmektedir. Bunun yanında kendi sistemleri ve platformları üzerinde de aktif olarak kullanılabilmekte, kazanç elde edilebilmektedir. Coinmarketcap gibi büyük kripto para platformları üzerinde eğitim alma karşılığında ücretsiz bir şekilde dağıtılmaktadır. Ancak yalnızca OXT Coin alım satımı yapmak istiyorsanız başvurabileceğiniz birçok kripto para borsası bulunuyor.

 • Binance – En Yüksek Hacme Sahip Borsa
 • Paribu – Türk Borsası
 • Bithumb
 • Coinbase Exchange
 • Kraken
 • Coinlist Pro
 • WazirX
 • Gemini
 • Bittrex

Bunların yanında OXT Coin almak için 50’ye yakın kripto para borsasını kullanabilirsiniz. Sahip olduğunuz varlıkları VPN hizmetlerine sahip olmak için kullanabilir veya uzun vadeli yatırım için dijital cüzdanlara aktarabilirsiniz. Bunun için Trust Wallet, MetaMask, ConnectWallet gibi yazılımları kullanabilirsiniz.

Umarız içeriğimizde OXT Coin nedir sorusuna yanıt bulabilmiş, fiyatı, geleceği, yorumları, istatistikleri gibi detaylara hâkim olabilmişsinizdir. Diğer inceleme içeriklerimiz için sitemizde bulunan kripto para sayfasına göz atabilirsiniz. Burada bulunan hiçbir açıklama ve yorum yatırım tavsiyesi değildir!

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[1 kişinin oyu: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.