2023 Yılında Telefonunuzda Olması Gereken Ücretsiz Mobil Uygulamalar

Günümüzde cep telefonları, hayatın vazgeçilmez parçalarından biridir. İlk yıllarında sadece ses ve kısa mesaj ile iletişim kurulmasını sağlayan cep telefonları, bugünlerde hayatınızı kolaylaştıracak pek çok özelliğe sahip. Gelişen teknoloji ile birlikte cep telefonları sayesinde toplantılarınızı organize edebilir, eşsiz fotoğraflar çekebilir, uyku döngünüzü takip edebilir, kilo kontrolü yapabilir, tek tıkla istediklerinizin kapınıza gelmesini sağlayabilirsiniz!

Ücretsiz Mobil Uygulamalar

Size, istediğiniz her şeyi yapabileceğiniz bir alan sunan cep telefonları, hem kişisel hayatınız için hem de profesyonel iş hayatınız için çeşitli kolaylıklar sağlar. Kısa haliyle app, uzun haliyle application ve Türkçe hali ile “uygulama”lar, size bu kolaylıkları sunar. 2022 yılında cep telefonunuza ücretsiz olarak yükleyip kullanabileceğiniz çeşitli uygulamalar vardır. Bu uygulamaların kimi okul hayatınızı, kimi günlük hayatınızı, kimi profesyonel hayatınızı kolaylaştırır. Ama hepsi, hayatınızda yenilikler olmasını sağlar!

İşte, telefonunuzda olması gereken bazı mobil uygulamalar:

çiçek sepeti mobil uygulama

ÇiçekSepeti

2022 yılında telefonunuzda mutlaka  bulunması gereken uygulamalardan bir diğeri ise ÇiçekSepeti! Sevdikleriniz için ya da kendiniz için bir şeye ihtiyacınız olduğunda, dışarıya çıkıp gezmek çok makul değildir. Bunun yerine ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde on binlerce ürüne tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Sevdiklerinizin özel günlerini kaçırmadan onlara aynı gün, çok mutlu olacakları hediyeler yollayabilirsiniz. Üstelik ÇiçekSepeti Extra ile mağazaların kuponlarını da toplayıp biriktirebilir, indirimli alışverişler yapabilirsiniz. Trend ürünler ile sevdiklerinizi şaşırtabilir, hepsi için trend bir ürün bulabilirsiniz. 

Her gün değişen “Günün Fırsatları” kategorisinde en iyi fiyatlarıyla çeşitli ürünleri satın alabilir, mobil uygulamaya özel avantajları yakalayarak keyifle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz! Siz de ÇiçekSepeti’ni hemen indirerek bu ayrıcalıklara ulaşabilirsiniz! ÇiçekSepeti IOS ve Android uygulamalarını hemen indirin, avantajları yakalayın!

the pattern mobil uygulama

The Pattern

Göksel cisimlerin ve astronomik fenomenlerin, insan karakteri ve kaderi üzerinde etkileri olduğunu söyleyen astroloji, son zamanlarda herkesin takip ettiği bir alan. Akıllı telefonunuzdan astrolojiyi takip etmek, günlük ya da geleceğe dönük olarak yorumlar okumak da artık oldukça kolay.

The Pattern, diğer astroloji uygulamalarının yanı sıra; arkadaşlarınızla ya da sevgilinizle de bağlantı kurabileceğiniz, hatta bu bağlara odaklanan bir uygulama. Başkalarını da bu uygulamaya davet ederek ya da sadece onların doğum tarihi, doğum saati gibi bilgilerini uygulamaya girerek romantik ilişkilerinizin ve arkadaşlık ilişkilerinizin uyumunu görebilirsiniz.

Ayrıca yaşam, iş ve aile meseleleri ile ilgili zamanlamalar da veren bu uygulama ile çeşitli noktalarda hayatınıza yön verebilirsiniz.

uber mobil uygulama

Uber  

Eğer arabanız yoksa ve şehir içinde hızlı bir şekilde bir yerden bir yere gitmek istiyorsanız, taksiler en doğru çözümdür. Uber uygulaması sayesinde bulunduğunuz yere kolayca bir taksi çağırabilirsiniz.

Sürücüyü puanladığınız, sürücü tarafından puanlandığınız bir sisteme sahip olan Uber uygulaması ile yolculuklarını daha güvenli ve konforlu şekilde tamamlayabilirsiniz.

Üstelik yanınızda nakitiniz yoksa bile uygulama üzerinden ödemeyi kartla yapacağınızı işaretleyebilirsiniz. Böylece istediğiniz zaman istediğiniz yerde ulaşımınızı kolayca tamamlayabilirsiniz!

goodreads mobil uygulama

GoodReads 

Kitap okuma üzerine kurulu bir uygulama ve sosyal ağ olarak Goodreads’i de mutlaka telefonunuza indirmelisiniz. Okuduğunuz kitapların kaydını tutmanızı, yeni kitaplar keşfetmenizi, kitapları puanlamanızı, kitaplara yorum yapmanızı ve diğer üyeler ile arkadaş olmanızı sağlayan bu uygulama ile okuma alışkanlıklarınıza yön verebilirsiniz!

sleep cycle mobil uygulama

Sleep Cycle 

Gelişen teknoloji sayesinde artık, uyku düzeninizi kontrol etmeniz de mümkün! Sleep Cycle uygulaması ile uyku düzeninizi takip ederek uyku kalitenizi arttırabilirsiniz. Akıllı telefonunuzu yatağınıza koymadan, ses ve titreşimler sayesinde uykunuzu analiz eden bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Böylece uyku evreleriniz, uyku kalitenizi ölçebilirsiniz! 

2022 yılında mutlaka telefonunuzda olması gereken birkaç uygulama işte böyle!  

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın