Haber, Teknoloji

Oppo Watch Free Türkiye Fiyatı Açıklandı: İşte Özellikleri

Çinli teknoloji şirketi OPPO’nun 25 Kasım’da yani bugün Asya pazarında tanıtım etkinliği var. Oppo Reno 7 serisinin yanında Oppo Watch Free ve yeni nesil TWS kulaklıkları görücüye çıkıyor. Oppo Watch Free akıllı saatler ise Türkiye’de satışa sunuldu. İşte detaylar!

İçerik Haritası

Oppo Watch Free Türkiye’de!

Oppo Reno 7 serisi bugün Çin’de piyasaya sürülüyor. 2022 yılında Hindistan başta olmak üzere Türkiye de dahil pek çok ülkede piyasaya sürülecek. Markanın 2022 planları arasında yeni nesil gerçek kablosuz stereo kulaklıkları tanıtmak da var.

Önümüzdeki yıl, Oppo Reno 7 serisiyle birlikte Oppo Watch Free akıllı saatler ve yeni nesil TWS kulaklıklar global pazarda görücüye çıkacak. Geçtiğimiz ay tanıtılan Oppo Watch Free ise artık Türkiye’de. Türkiye’deki satış fiyatı 1.049 Türk Lirası olarak açıklandı. Akıllı saatin siyah ve vanilya olmak üzere iki farklı renk seçeneği mevcut.

İlgili İçerik: Oppo Enco Free2i Kablosuz Kulaklık Yolda! İşte Özellikleri

Oppo Watch Free Özellikleri

OPPO Watch Free akıllı saat, 280×456 piksel çözünürlük sunan 1.64 inç AMOLED ekran tasarımına sahip. 230 mAh pil gücüyle gelen saat, düşük tüketim modunda 14 güne kadar pil ömrü sunuyor. 75 dakikada tamamen şarj edilebiliyor.

Oppo Watch Free kriket, badminton, kayak, kano, voleybol, kürek, yüzme ve daha fazlasını içeren 100’den fazla spor moduna sahip. Ayrıca; yürüyüş, koşu, kürek çekme makinesi ve eliptik makine olmak üzere dört spor türünü otomatik olarak takip edebiliyor.

Fitness ve sağlık özellikleri bunlarla da sınırlı değil. Kalp atış hızı takibi ve kandaki oksijen doygunluğu takibini yapıyor. Uyku izleme, horlama takibi, günlük aktivite ve önemli hatırlatıcıları bulunuyor. 100’den fazla kadran seçeneği ve 40’ın üzerinde dinamik saat kadranına sahip.

Oppo Watch Free akıllı saati satın almayı düşünüyor musunuz? Fiyatı ve özellikleri size göre uygun mu?

Posted by
Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.