Nokia Lite Earbuds BH-205 Kulaklık Tanıtıldı! İşte Özellikleri

36 saat pil ömrü sunan Nokia Lite BH-205 Kulakiçi Kulaklık ve Nokia Wired Buds WB 101 kulaklık modelleri tanıtıldı. İşte özellikleri…

Nokia yeni kulaklıklarını tanıttı

Şirketin yeni gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklıkları, yedek şarj da dahil olmak üzere toplam 36 saate kadar pil ömrü sunuyor. Düz ve dolaşmayan kulaklık kablosu, ses jakı ve kablo klipsi ile geliyorlar. HMD Global şirketinin Nokia Power Earbuds Lite ve Nokia True Wireless Earbuds’ı da içeren ses aksesuarlarına iki yeni cihaz daha katılmış oldu.

Nokia Lite Earbuds BH-205 fiyatı 523 liraya karşılık gelirken, TWS kulaklıklar tek bir Kömür rengi seçeneğiyle sunulacak. Kablosuz stereo kulakiçi kulaklık modeli, resmi Nokia web sitesi, e-ticaret web siteleri ve perakende mağazaları aracılığıyla satın alınabilecek. Nokia Wired Buds WB 101 çok uygun bir fiyat etiketi ve Siyah, Beyaz, Mavi ve Kırmızı renk seçenekleriyle satışa sunulacak.

İlgili İçerik: Apple Beats Fit Pro Kablosuz Kulaklığın Fiyatı Netleşti

Nokia Lite Earbuds BH-205 Özellikleri

Nokia Lite Earbuds BH-205, 6 mm sürücülere sahip olup, stüdyo kalitesinde ses deneyimi sunuyor. Bluetooth 5 bağlantısı mevcut. Yeni Nokia Lite Kulaklıklar sesli komutlar için hem Google Asistan’ı hem de Siri’yi destekliyor. Tek bir şarjla altı saate kadar çalma süresi sağlayan 40 mAh pil ile birlikte geliyor. 400mAh’lık pilinden ekstra 30 saatlik kullanım ömrü sunuyor. Ne yazık ki, aktif gürültü önleme desteği yok.

Nokia Wired Buds WB 101 Özellikleri

Nokia Wired Buds WB 101, 10 mm sürücülere sahip olup, açılı bir tasarımla geliyor. 135 derece açılı bir ses jakına sahip. Aramalar için dahili bir mikrofona ve medya oynatma kontrollerine sahip. Nokia Wired Buds, Alexa, Google Assistant ve Siri gibi sesli yardımcıları destekliyor. Kablolu kulaklıklar, pasif gürültü yalıtımına sahip. Kulaklıkları sabitlemek ve hareket halindeyken ekstra gürültüyü önlemek için kullanılabilecek dahili bir klips ile birlikte kutusundan çıkıyor.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın