MYT Müzik İndir – Telefona Müzik İndirme Programı

MYT Müzik İndir | Akıllı telefonlara YouTube üzerinden müzik indirmenin en hızlı ve kolay yollarından biri uygulama kullanmaktır. Müzik indirmek için kullanacağınız bu uygulamalardan biri ise MYT müzik uygulaması. Yazımızda bu müzik indirme uygulaması ile ilgili bazı bilgilere ve indirme detaylarına yer veriyor olacağız.

MYT Müzik İndir - Telefona Müzik İndirme Programı
MYT Müzik İndir – Telefona Müzik İndirme Programı

Dilediğiniz yerden MYT ile müzik indirin!

MYT Müzik uygulaması, akıllı telefonunuza müzik indirmenizi sağlayan ücretsiz bir müzik indirme uygulamasıdır. YouTube üzerindeki müzikleri mp3 ve mp4 olarak indirip daha sonra internetsiz olarak dinleyebiliyor ve izleyebiliyorsunuz. Uygulamanın en büyük artılarından biri çevrimdışı olduğunuzda bile kullanılabiliyor olmasıdır.

İndirdiğiniz müzikleri oluşturduğunuz listelere gönderip müziklerinizi gruplayabilirsiniz. Uygulama ayrıca ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Uygulama içerisinde bulunan reklamlar pek çok kullanıcı tarafından olumsuz yoruma sebep olmuş. İlk kullanımda daha fazla reklam olduğu diğer iddialar arasında.

MYT Müzik İndir - Telefona Müzik İndirme Programı
MYT Müzik İndir – Telefona Müzik İndirme Programı

MYT Müzik indir

MYT Müzik uygulamasını indirmek için Android işletim sistemine sahip bir akıllı cihazınızın olması gerekiyor. Telefon, tablet ve bilgisayarınıza indirebileceğiniz bu uygulama Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak sunuluyor. MYT müzik uygulamasını indirmek için bu adresi ziyaret edin.

Uygulamanın artıları;

  • Ücretsiz olması,
  • Çevrimdışı müzik dinletmesi,
  • Çevrimdışı video izletmesi,
  • YouTube için kolayca müzik ve video arama özelliğinin bulunması.

Uygulamanın eksileri,

  • Çok fazla reklam içermesi,
  • Arada bir kendi kendine kapanması.

Akıllı telefonlara müzik indirmek bazı durumlarda vakit alabiliyor. Bilgisayardan müzik indirmek her zaman mümkün olmadığı gibi çoğu kullanıcı için de zor olarak kabul ediliyor. Fakat MYT Müzik uygulaması ile istenen müzik doğrudan indirilebiliyor.

276.472 kişi tarafından değerlendirilen MYT Müzik uygulaması 5 üzerinden 4,6 puana sahip. Ortalamanın üzerinde puan sayısına ve oranına sahip olan MYT Müzik uygulaması ile dilediğiniz hemen her müziği ücretsiz olarak indirebilir ve dinleyebilirsiniz.

10 milyondan fazla indirme sayısı bulunan MYT Müzik uygulamasını indirmeden önce site adresinin play.google.com olduğundan emin olun. Play store dışından indirilen uygulamalar sorun çıkarabilir. Google Play olmadan uygulama indirme yazımızdaki bilgilere de göz atmanızda ayrıca fayda var.

Ayrıca uygulamanın  ara yüzü oldukça sade ve kullanışlı. Müzikleri arkaplanda çalması ise son derece keyifli.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın