Başlangıç Haber Motorola Moto Watch 100 Görüntüleri ve Özellikleri Sızdırıldı

Motorola Moto Watch 100 Görüntüleri ve Özellikleri Sızdırıldı

0

Dahili GPS ve 355 mAh batarya kapasitesine sahip Moto Watch 100’ün render görüntüleri sızdırıldı. Görseller dışında akıllı saatin çok önemli teknik özellikleri de paylaşıldı. İşte, Motorola Moto Watch 100 özellikleri!

Moto Watch 100 Akıllı Saatin Özellikleri Nasıl Olacak?

Dairesel biçimde tasarlanan saat, hem kadınlar hem de erkeklerin kullanabileceği Unisex bir tasarıma sahip. Siyah ve Çelik Grisi renk seçeneklerini sunuyor. Akıllı saat modelleri ile çok fazla ön planda olmayan Motorola’dan yeni Moto Watch 100 hakkında önemli bilgiler sızdırıldı.

Moto Watch 100 ne zaman tanıtılacak ve piyasaya sürülecek, henüz bilinmiyor. Fakat akıllı saate ait olduğu söylenen render görüntüleri internete düştü. Dairesel bir ekranı olan saatin çizgili silikon bir kayışla geleceği iddia ediliyor.

Giyilebilir teknoloji ürünleri son dönemde popülerliğini artırdı. Moto Watch 100’de de kalp atış hızı takibi ve adım izleme gibi özellikler bulunabilir. Cihazın dahili GPS desteği de olacak. Bunun dışında, Moto Watch akıllı saat su geçirmez bir tasarıma sahip.

91Mobiles, Moto Watch 100’ün birden fazla görüntüsünü sızdırdı. Minimalist bir tasarıma sahip olduğu görülen bu paylaşımda, dairesel bir ekran, çizgili desenli bir kayış ve yan tarafında metalik kaplamalı iki düğme göze çarpıyor.

Saat kasası alüminyumdan üretilmiş ve arka kısmında plastik malzeme kullanılmış. Motorola’nın yeni akıllı saati için birkaç farklı renk ve kayış seçeneği sunması bekleniyor. Şimdilik, elimizdeki render görüntülerinde siyah ve çelik grisi renkleri görülüyor.

Akıllı saatin 360×360 piksel çözünürlüğe sahip 1.3 inç dairesel LCD ekrana sahip olduğu bildiriliyor. Bir dereceye kadar su geçirmez olduğu iddia ediliyor. 29 gram ağırlığında ve 42x46x11,9 mm boyutlarında olduğu bildiriliyor. Kayış genişliği ise 20 mm olarak paylaşılıyor.

İlgili İçerik: 10 Güne Kadar Pil Ömrü Sunan Huawei Watch Fit Tanıtıldı

Moto Watch 100 akıllı saatin, 355 mAh pil ve Bluetooth 5 bağlantısı ile geldiği ifade ediliyor. Dahili GPS desteği sunacağı doğrulanıyor. Kalp atış hızı sensörü, SpO2 sensörü, ortam ışığı, jiroskop, ivmeölçer gibi sensörlere sahip olacak. Ayrıca uyku takibi özelliğini de sunacak. Şimdilik, spor modları ve pil ömrü gibi özellikleri bilinmiyor.

Motorola Moto Watch 100, Türkiye’de satışa sunulursa almayı düşünür müsünüz? Akıllı saatin tasarımını beğendiniz mi? Sizce bu özellikler yeterli mi? Yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!