Başlangıç Haber Motorola Moto E30 Görüntüleri Sızdırıldı! İşte Özellikleri

Motorola Moto E30 Görüntüleri Sızdırıldı! İşte Özellikleri

0

Motorola Moto E30 render görüntüleri internete düştü. 48 Megapiksellik kameraya sahip olduğu görülen telefonun önemli detayları ortaya çıktı! İşte, Moto E30 hakkında sızdırılan bilgiler!

Motorola Moto E30’un Beklenen Özellikleri

Yaklaşmakta olan Moto E40 ile birlikte tanıtılma olasılığı yüksek olan Moto E30’un üçlü arka kamera kurulumu ile geleceği bildirildi. Sızdırılan render görüntülerinde üçlü arka kamera ve 48 MP ana kamera sensörü göze çarptı.

Görüntüler, telefonun su damlası çentikli ve delikli bir ekran tasarımına sahip olacağını gösterdi. Arka tarafında bir parmak izi sensörü ve 3.5 mm kulaklık girişinin bulunduğu da görülüyor.

Quandt tarafından paylaşılan görseller, Motorola Moto E30 teknik özelliklerine de ışık tuttu. Telefonun arkasında 48 megapiksel birincil kamera sensörü var gibi görünüyor. Diğer iki sensörle ilgili detaylar henüz açıklanmadı.

Telefonun giriş seviyesi segmentinde konumlandırılması bekleniyor. Bu sebeple diğer sensörlerin 2 megapiksellik derinlik ve makro sensörleri olduğu iddia ediliyor. Telefonun arka panelinde yer alan marka logosunun altında parmak izi sensörü göze çarpıyor. Ayrıca cihazın üst kısmında 3,5 mm kulaklık girişi ve alt kısmında bir USB Type-C bağlantı noktası yer alıyor.

İlgili İçerik: Motorola Moto E40 Özellikleri Sızdırıldı! İşte Detaylar

Eylül ayında Geekbench listesinde görülen Motorola Moto E30, minimum 2 GB RAM ve sekiz çekirdekli bir Unisoc işlemciyle listelenmişti. Moto E30’un ‘Kıbrıs’ kod adıyla geliştirildiği bu yılın başlarında bildirilmişti. Telefonun Android 11 Go ile gelmesi bekleniyor.

Motorola, Moto E30’un yanı sıra yeni Moto E serisi modeli olarak Moto E40 üzerinde de çalışmalarını sürdürüyor. Moto E40 yakında Hindistan’da piyasaya sürülecek. Cihazın, 90Hz ekranla gelmesi ve üçlü arka kameralara sahip olması bekleniyor.

Günümüzde pek çok akıllı telefon üreticisi çeşit çeşit telefon modelini piyasaya sürüyor. Fiyat-performans odaklı bu modellerin özellikleri, fiyatı ve tasarımından ziyade markası ilgi odağı oluyor. Peki, siz Motorola markası hakkında ne düşünüyorsunuz? Moto E serisi ilginizi çekiyor mu? Görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!