Haber, Mobil Cihazlar

Mobil Dünya Kongresinde Öne Çıkanlar

Mobil Dünya Kongresi | Mobil sektörünün en özel ve en büyük topluluğu Mobile World Congress(Mobil Dünya Kongresi) bu yıl 27 Şubat-2 Mart’ta yapıldı. GSMA’nın organize ettiği bu büyük gösterimde Mobil dünyasının en kapışmalı telefonları sunuldu. Büyük ilgi gören telefonlar bakalım neler?

Mobil Dünya Kongresi

                   

LG G6

Öncesinde büyük merak uyandırıp 2017’ye bomba gibi düşen LG’nin G6 modeli, bir önceki modeldeki modüler tasarımından vazgeçilmiş şekilde  yepyeni bir parlak görünümle sahneye çıkıyor. Çerçeve kısmı daraltılmış ve 5.7 inçlik bir ekranla suya ve toza dayanıklı. Herkesin merakla beklediği kamerası ise 13 megapiksel ana ve 13 megapiksel geniş açılı olarak boy gösteriyor. Çıkarılabilir batarya ise yok.

Nokia 3310

Dünyanın en çok satılan telefonlarından olan Nokia 3310 yeniden uyandı. İlki kadar satış olmayacaksa bile kongrede büyük nostalji yaşattı. Eskiye oranla daha ince ve oval bir yapıya sahip. İçimizden gitmeyen o tuşlu telefon sevdasını karşılamak üzere yeniden piyasa sürülen 3310, 2 megapiksel kamera özelliği ve internet bağlantısı ile sadece 52 dolar’dır.

Sony Xperia XZ Premium

4K çözünürlükte 5.5 inç ekranı ile Sony Xperia XZ Premium, fuarın en iyi telefonu seçiliyor. 19 megapiksellik kamerası ile Motion Eye sensörü bulunmakta. Ön kamera ise 13 megapiksele sahip. Sony Xperia XZ Premium, nisan ayında bekleyenleriyle buluşacak.

Lenovo Moto G5 ve Moto G5 Plus

Parmakizi okuyucusu, çıkarılabilir pil ve G5 Plus’a özel olarak Turbo Şarj ile sunulan diğer modellerdeki özellikleri daha uygun fiyata bu modelde bulabilirsiniz. Ekranı ise 1080p’ e sahip. Kamerası 12 megapiksel olup ekranı 5 inç’tir. 229 dolar ile bekleyenleriyle buluşacak.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]
Posted by
Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.