Ana sayfa Haber Dünya’nın En İnce Dizüstü Bilgisayarı | Acer Swift 7

Dünya’nın En İnce Dizüstü Bilgisayarı | Acer Swift 7

0

İncelik yarışı hız kesmeden devam ediyor. Bu videoda özelliklerini detaylarıyla anlattığımız Acer Swift 7, dünyanın ilk 1cm’den ince bilgisayarı yani bir başka ifade ile en ince dizüstü bilgisayarı. Detaylar ve fazlası videomuzda.
Dünyanın en ince dizüstü bilgisayarı Acer Swift 7
Bir dizüstü bilgisayar ne kadar ince olabilir ? Şimdiye kadar bu konuda iddialı olmayı hedefleyen çok sayıda model gördük ama bu en iddialısı. 10mm’in altında kalınlığı ile karşınızda Acer Swift 7.

Acer Swift 7

Bu videomuzda dünyanın en ince dizüstü bilgisayarı olan Acer Swift 7’ye yakından bakıyoruz. Diğer üreticilere ders niteliğinde bazı mesajları olduğu açık. Önce en can alıcı özelliği ile başlayalım. Swift 7 sadece 9.98mm olan kalınlığı ile dünyanın 1cm altı kalınlığa sahip ilk dizüstü bilgisayarı olarak adını tarihe altına harflerle işliyor. Yüksek mobilite vaad eden bilgisayarın ağırlığı ise 1.1 Kg, yani bu kriterde daha iddialı modeller olsa da paket olarak çok başarılı bir noktada yer aldığını söylememiz gerekir.

Acer en ince dizüstü bilgisayarları üretme konusunda yıllardır iddialı olan bir firma. Daha önce de çeşitli defalar bu sıfatı kazanmayı başarmışlardı. Yeni model Swift 7, MacBook, Zenbook 3 ve HP Spectre gibi cihazlar arasında sıyrılmayı başarıyor. 1000 dolardan başlayan fiyatlarla bu ay Avrupa’ya gelecek olan bilgisayarın ticari başarısını ise hep birlikte izleyeceğiz, bakalım kendisine ne derece yer edinebilecek. (Donanım Haber)

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!