Oyun sektörü odaklı kariyer etkinliği 14 Ocak’ta İstanbul’da düzenlenecek!

2023’ün ilk oyun sektörü odaklı kariyer etkinliği, Mobidictum Career in Games,
14 Ocak’ta İstanbul’da gerçekleşecek.

Career in Games, tüm oyun sektörünü bir araya getirmeyi amaçlayan Mobidictum Network İstanbul 2023 etkinliğinin hemen ertesi günü 14 Ocak’ta yapılacak. Etkinlik Point Hotel Barbaros’da düzenlenecek ve saat 09.00 itibarıyla tüm katılımcıları için kapılarını açacak.

Oyun sektörü odaklı kariyer etkinliği 14 Ocak’ta İstanbul’da düzenlenecek!
Oyun sektörü odaklı kariyer etkinliği 14 Ocak’ta İstanbul’da düzenlenecek!

Katılım ücretsiz!

Career in Games tamamen ücretsiz olacak ve oyun firmaları ile oyun sektöründe iş arayan yetenekleri bir araya getirecek. Bu sayede katılımcılar; oyun sektörünün öncüleri ile tanışma fırsatı bulacak. Ayrıca oyun geliştiricileri, firma temsilcilerinin yapacakları özel etkinliklere de katılma fırsatı yakalayacaklar.

Etkinlik alanında 50’den fazla oyun sektörü firması, yeni yeteneklerini arayacak. 1000’den fazla kişinin etkinliğe katılması bekleniyor.

Etkinliğin ayrıntılarını events.mobidictum.biz’de yer alıyor. 

Bir gün öncesinde Network İstanbul 2023

Career in Games İstanbul 2023’den bir önceki gün, 13 Ocak’ta, Mobidictum Network İstanbul 2023 etkinliği düzenlenecek. Etkinlik yine aynı alanda, Point Hotel Barbaros’da gerçekleşecek.

Mobidictum etkinliklerinin vazgeçilmezi olan, etkinlik alanında yeni ortaklıklar kurma fırsatı doğuracak bir networking alanı oluşturulacak. Bu sayede katılımcılar; oyun sektörünün güncel durumu, gidişatı ve analizleri hakkında yapılan konuşmaların/panellerin yanı sıra, sektörün paydaşlarıyla konuşup kaynaşma fırsatı bulacak. 

Etkinlik alanında belirli kategorilere göre konuşma noktaları ve buluşma alanları yer alacak. Etkinlik katılımcıları mobil oyunlardan PC’ye, konsola ve blok zincirine kadar birçok konu üzerine tartışacak!

Oyun sektörü odaklı kariyer etkinliği 14 Ocak’ta İstanbul’da düzenlenecek!
Oyun sektörü odaklı kariyer etkinliği 14 Ocak’ta İstanbul’da düzenlenecek!

Mobidictum Network İstanbul 2023 biletleri halihazırda indirimde ve sınırlı sayıda! Basic ve Professional biletlerin sunduğu avantajları gözden geçirmek ve biletinizi hemen ayırtmak için aşağıdaki bağlantıyı tarayıcınızın adres çubuğuna ekleyin. İlk 100 bilete özel earlybird koduyla %25 indirim ile biletinizi alabilirsiniz.

  • https://events.mobidictum.biz/mobidictum-business-meetup-istanbul-2023/

Mobidictum Hakkında

Mobidictum Türkiye’nin önde gelen oyun sektörü haberleri ve etkinlik şirketidir. 2015 yılında faaliyetlerine başlayan Mobidictum, Türk oyun sektörü paydaşlarını Dünya’nın birçok bölgesinden yayıncı, yatırımcı ve servis sağlayıcıları ile buluşturmayı amaç edinmiştir. Bu bağlamda yaptığı çalışmalar ile oyun sektöründe yer alan yüz binlerce insana içeriklerini ulaşmaktadır.

Talepler ve iletişim için [email protected] adresine email atabilirsiniz.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın