Başlangıç Haber Microsoft, Xbox Series X mini buzdolabını tanıttı!

Microsoft, Xbox Series X mini buzdolabını tanıttı!

0

Microsoft, Xbox Mini Fridge ile teknoloji dünyasında çığır açacak. Xbox Series X mini buzdolabı ön siparişleri 19 Ekim’de başlıyor. İşte, mini buzdolabının özellikleri ve fiyatı!

Xbox Series X Mini Buzdolabının Özellikleri

Microsoft’un Xbox Serisi X şeklindeki mini buzdolabı, önümüzdeki hafta ön siparişe sunulacak. Xbox Series X oyun konsolu tasarımından ilham alan Mini Fridge (Mini Buzdolabı) teknoloji dünyasında şok etkisi yarattı. Fiyatı 100 Dolar olarak mini buzdolabı, 19 Ekim’de ABD, İngiltere, Kanada ve Avrupa’da ön siparişe sunulacak.

Mini buzdolabının Aralık ayında piyasaya çıkması bekleniyor. Microsoft bu vesileyle; ABD ve Kanada’da Target ile, İngiltere’de Game ile ve Avrupa’da Game Stop EU, Micromania ve Toynk ile ortaklık kurdu.

Xbox Mini Fridge, 12 adet içecek kutusuna alan sağlıyor ve kapısında atıştırmalıkları koymak için tasarlanmış iki raf yer alıyor. Ön tarafında şarj için bir USB girişi bile var. Taşınabilir olması için DC güç adaptörü ile donatıldı. Xbox Velocity Soğutma Mimarisi ile en güçlü mini buzdolabı olarak nitelendirildi.

İlgili İçerik: En iyi Buzdolabı – En İyi Buzdolabı Marka ve Modelleri

Microsoft, geçtiğimiz yıl tam boyutlu bir X serisi buzdolabını piyasaya sürmüştü. Bu kez X serisi mini bir buzdolabını çıkarıyor. Xbox Mini Fridge mini buzdolabı; tasarımı, siyah kasası ve neon yeşil ışıkları ile gayet şık bir mini buzdolabı. 2022 yılında daha fazla ülkede satışa sunulabilir. Ancak büyük bir olasılıkla Türkiye’ye gelmeyecektir.

Evde, yazlıkta ve iş yerinde ergonomi, konfor ve kaliteyi bir arada sunan buzdolapları herkesin hayatını kolaylaştırıyor. Mini buzdolabı modellerini tercih eder misiniz? Microsoft’un yeni Xbox Mini Buzdolabını beğendiniz mi? En iyi buzdolabı marka ve modelleri size göre hangileri? Yorumlarınızı her zaman bizimle paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!