Ana sayfa Haber Mersin 153 Mesajları Sonrası Ari Hack Team Dersini Aldı!

Mersin 153 Mesajları Sonrası Ari Hack Team Dersini Aldı!

3

Son bir haftadır Mersin 153 başlığı ile milyonlarca kişiye sms gönderen ve kendilerine Ari Hack Team adı veren bir grup şahsın Akıncılardan kaçamadığı anlaşıldı.

Mesajın içeriği

mersin-153

“Komutan Agit’le baslaya 15 Agustos dirilis bayramimiz kurtulus ve zafer bayramina dönüsecektir. Bugün K*rd*stan’da Agit’lesen milyonlar en büyük intikam’in sahibi olacaklardir. Kahrolsun Fasizm, Yasasin 15 Agustos ruhu, Yasa(ma)sin Önder Apo, Yasa(ma)sin PKK… AriHackTeam Kurdish Hackers”

Mesajın içeriğinden de anlaşılacağı gibi propaganda yapılmaya çalışılmış. Bu haberi yayınlama ve ayrıntılarını sizlerle paylaşma sebebim ise bizleri yakından ilgilendiren bir olayın gerçekleşmiş olması.

Cyber Warrior olarak bilinen ve halk arasında Akıncılar olarak tanınan bir grup hacker ilgili hack grubunun sitesine girip index atmayı başarmışlar.

Akıncılar | Ari Hack Team

Hacklenen site arihackteam[.tk] alan adında barınıyor. Bu yazıyı okuduğunuzda geçerliliğini yitirmiş olabilir fakat an itibari ile yukarıdaki resimde gördüğünüz görsel indexte bulunuyor.

Türk milletinin bekasını gözeten ve siber düşmanlara göz açtırmayan Akıncılara sevgilerimizi sunuyoruz…

3 Yorum

    • Aynı yorumu yapacaktım. Zamanında Ay Yıldız Team de benzer şeyi yapmıştı. “webdeyazilim.tk” yi al, sonra de ki hackledim.

    • arihackteam21 blogspot açıp önüne gelen sitenin ekran resmini alıyor. resim yerlerine kendi sözde hack resimlerini koyuyor. kendi çapında hackledik diye haber yapıyor. siz önce birlik olun. yok ayt yok cyberw…

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!