MARSRISE Coin Nedir? MarsRise Nasıl ve Nereden Alınır?
Borsa, Haber, Kripto Para

MARSRISE Coin Nedir? (MarsRise) ✔️ Fiyatı, Geleceği, Yorumu

Her geçtiğimiz gün ismini daha çok duyuran ve hızlı bir çıkış yaparak merakları üstünde toplayan MarsRise, gelecekte en değerli kripto paralar arasına girmek için çabalıyor. Yeni bir kripto para birimi olduğu ve isminden ötürü birçok kişinin ilgisini çektiği için MARSRISE Coin nedir sorusu sıklıkla araştırılıyor. Son günlerde yaptığı hızlı iniş çıkışları ile en trend kripto paralar arasında yer alıyor. Bizler de bu içeriğimizde MARSRISE Coin nedir, nereden alınır, geleceği nasıl olacak, yorumları nasıldır, nereden satın alınır, fiyatı ne kadar gibi en çok araştırılan soruları cevaplandırmaya çalışacağız.

MARSRISE Coin Nedir? MarsRise Nasıl ve Nereden Alınır?
MARSRISE Coin Nedir? MarsRise Nasıl ve Nereden Alınır?

MARSRISE Coin Nedir?

MARSRISE Coin ismi sebebiyle ilk başta şaka amaçlı üretilen bir kripto para birimi olarak gözüküyor olsa da kendi projesine sahip ve bir amaç uğrunda üretildi. Kendi platformları üzerinde komisyon avantajları, faiz gelirleri gibi faydalar sunan MarsRise, güçlü bir DeFi projesi olarak biliniyor. SafeMars platformunun yönetim tokeni olarak bilinen kripto paramız oldukça kısa süre önce piyasalara girmeyi başardı. Böylece on binlerce takipçi sahibi olan kripto paralardan biri haline gelmiştir.

İsmi ve logosu sebebiyle Dogecoin ve benzeri kripto paralar gibi manipülasyon amaçlı üretilmiş gibi duruyor olsa da durumun bununla hiçbir alakası yok. Hatta birçok kişi ismi sebebiyle kripto paramızın ilerleyen zamanlarda Elon Musk ile bilineceğini ve böyle bir ilerlemenin gerçekleşeceğini belirtiyorlar. Ancak geliştiriciler böyle bir amacın asla bulunmadığını söylüyorlar. MARSRISE kendi platformlarına ve yatırımcılarına likidite sağlıyor. Eğer bu kripto para birimi hakkında teknik detaylara ulaşmak isterseniz MarsRise Whitepaper yazısını inceleyebilirsiniz.

MARSRISE Coin İstatistikleri

Piyasaya sürüldüğü Mayıs 2021 tarihinden bu yana projesi dahilinde hatırı sayılır bir ilerleme göstererek sürekli yükselen bir trend çizen MARSRISE, diğer kripto para birimlerine kıyasla daha düşük bir market hacmine ve oldukça yüksek arz miktarına sahip olduğu için yatırımcılar tarafından pek tercih edilmiyor.

  • MARSRISE Coin toplam market hacmi 11 Milyon Dolar seviyesinin üstündedir.
  • Toplam arz miktarı 1 Trilyar adet olan kripto paramızın dolaşımdaki arz miktarı 405 Milyar adettir.
  • MARSRISE Coin en değerli kripto paralar listesinde 3280. Sırada bulunmaktadır.

MARSRISE Coin istatistiklerini incelediğinizde kripto paramızın tam bir şaka coini olduğunu düşünebilirsiniz ancak yukarıda da bahsettiğimiz gibi böyle bir amacı bulunmuyor. Bunun yanında spekülasyonlara da oldukça açık bir kripto para birimi olduğu için ilerleyen zamanlarda nasıl bir yolda ilerleyeceğini kestirmek çok zor.

kripto para
kripto para

MARSRISE Coin Yorum

Oldukça basit bir proje şablonuna sahip olmasına rağmen amacı doğrultusunda kendi platformunun yatırımcılar tarafından bilinmesini sağlayan MARSRISE Coin, birçok kripto para bilirine göre önem verilememesi gereken kripto paralar arasında yer alıyor. Birden fazla alanda aktif olarak kullanılan kripto paramız, genellikle oyun platformlarında ve online ortamlarda eğlence amaçlı kullanımı ile biliniyor. MARSRISE Coin yorumları da dolayısıyla büyük bir endişe ve ciddiye almama gibi durumları içeriyor. Buna rağmen yukarıda da bahsettiğimiz gibi ilk çıktığı günden bu yana yatırımcısına kabul edilebilir seviyede kazanç sağlamış durumdadır.

Blok zinciri sistemlerinde birçok kuruluş ile anlaşması bulunan ve Binance Smart Chain altyapısında geliştirilmiş olan MarsRise Coin, yalnızca birkaç kişinin hakkında konuşması ile çok üst noktalara erişebilir. Fakat arz miktarı ve market hacmi sebebiyle her zaman değerinin üstünde bir kripto para birimi olarak kalmaya devam edecek ve riski diğer kripto para birimlerine göre çok daha fazla olacaktır. Ayrıca 2021 yılının sonunda kendi oyununu çıkarması ile birlikte hızlı bir yükseliş dönemine girmesi bekleniyor fakat bunun uzun süreceği düşünülmüyor.

MARSRISE Coin Fiyatı

MARSRISE Coin fiyatı, her geçen gün daha da yüksek bir seviyeye ulaşarak rekor kırıyor. Geçtiğimiz haftalarda yeni rekoruna ulaşan kripto paramız şimdilik biraz geri çekilmiş olsa da her an yeni bir rekor kırabilir. Fakat arz miktarı çok yüksek olduğu için fiyatının da az olduğunu söyleyebiliriz. Bu durum şaka amaçlı üretilen kripto paralara ne derece benzediğini daha açık bir şekilde gösteriyor.

  • MARSRISE Coin tüm zamanlar en yüksek değeri Kasım 2021 tarihinde $0.00000002147 olarak kaydedildi.
  • MARSRISE Coin tüm zamanlar en düşük değeri ise Haziran 2021 tarihinde $0.000000000341 olarak kayıtlara geçti. (Resmi değildir)

MARSRISE Coin günümüzde $0.00000000157 ile $0.000000021 arasında değişen bir değere sahip. Çok daha düşük seviyeleri görmüş olan kripto paramız, yüksek fiyat hareketliliğine sahip olduğu için yalnızca 24 saat içerisinde %20’den fazla değer kazanıp kaybedebiliyor. Bu durum kısa vadeli yatırımcılar tarafından ilgi çekerken, genel yatırımcılar için bulaşılmaması gereken bir kripto para olarak nitelendiriliyor.

MARSRISE Coin Geleceği

En düşük seviyesinden günümüze onlarca kat yükseliş göstererek küçük yatırımcı topluluklarının ilgisini çeken ve bugün 30000’den fazla yatırımcının aktif olarak takip ettiği bir kripto para birimi olmayı başaran MARSRISE Coin geleceği hakkında bazı görüşler mevcut. Aralık 2021 tarihinde yeni oyununu piyasalara sunacağını belirten ve MARSRISE Coin’in bu oyundan güç alacağını belirten geliştiriciler, mevcut fırsatın kaçırılmaması gerektiğini belirtiyorlar. Ancak kripto para yorumcuları, ne kadar güçlü ve kaliteli bir oyun üretilirse üretilsin arz miktarından ötürü bir ilerlemenin olmayacağını belirtiyorlar.

Birçok kişi ise bu kripto paranın ismini duyduklarında Elon Musk ile bir bağlantısı olup olmadığını araştırıyorlar. Henüz ünlü yatırımcı tarafından yorum yapılmamış olan kripto paramız, bir haber ve tweet sonucu beklenmedik seviyelerde yükseliş yaşayabilir. Bunu bekleyen MARSRISE Coin severler, kripto paramızın yakın zamanda $0.000001 seviyesine ulaşacağını söylüyorlar. Ancak bunun için market hacmini katlarca arttırması ve arz miktarı bir miktar da olsa düşürmesi gerekiyor.

kripto para
kripto para

MARSRISE Coin Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere Binance Smart Chain altyapısında geliştirilmiş olan kripto paramızın arkasında birçok anlaşmalı kuruluş bulunuyor. Buna rağmen halen diğer kripto paralara göre çok daha az noktada kullanılıyor ve kolayca ulaşılabilir bir kripto para haline gelebilmiş değil. MARSRISE Coin alım satım işlemleri için ise başvurabileceğiniz yalnızca 5 adet kripto para borsası bulunuyor.

  • PancakeSwap (V2) – En Yüksek Hacme Sahip Borsa
  • LBank
  • XT COM
  • CoinTiger
  • IndoEx

Bunların yanında sahip olduğunuz varlıklarınızı MetaMask cüzdanınıza BEP-20 altyapısından gönderebilmeniz mümkündür. Ayrıca birkaç resmi varlığı bulunmayan DEX borsası üzerinden de MARSRISE Coin ticareti gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Umarız içeriğimiz sayesinde MARSRISE Coin nedir sorusuna yanıt bulabilmiş ve geleceği, yorumu, istatistikleri gibi detayları öğrenmişsinizdir. Diğer inceleme içeriklerimize göz atmak isterseniz kripto para sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Burada ve diğer inceleme içeriklerinde bulunan hiçbir açıklama ve yorum yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır!

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[1 kişinin oyu: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.