Louis Vuitton Tambour Horizon Light Up Akıllı Saat Tanıtıldı!

Snapdragon Wear 4100 işlemcili yeni Louis Vuitton Tambour Horizon Light Up Luxury Akıllı Saat tanıtıldı. İşte, ünlü moda markasının tanıttığı lüks akıllı saatin fiyatı ve özellikleri!

İşte, Louis Vuitton İmzalı Akıllı Saatin Özellikleri

Fransız moda evi Louis Vuitton, Tambour Horizon Light Up adlı yeni bir modeli piyasaya sürerek akıllı saat portföyünü genişletti. Serideki son iki nesil akıllı saatin aksine, Louis Vuitton Tambour Horizon Light Up, Google’ın Wear OS işletim sistemine sahip değil ve bunun yerine özel tasarlanmış bir işletim sistemi üzerinde çalışıyor.

Akıllı saat ayrıca bildirimler için LED ışıklara ve bir arama halkasına sahip. Qualcomm’un Snapdragon Wear 4100 işlemcisini taşıyan bu cihaz, özel bir kalp atış hızı monitörü ile donatıldı.

Louis Vuitton Tambour Horizon Light Up fiyatı:

  • Parlak Çelik modelinin fiyatı 3.300 dolardan başlarken,
  • Mat Siyah ve Mat Kahverengi modellerinin fiyatı 3.600 dolardan başlıyor.

Akıllı saat, Louis Vuitton’un web siteleri ve perakende mağazaları aracılığıyla dünya çapında satın alınabilir.

İlgili İçerik: Honor Watch GS 3 Göründü! İşte Akıllı Saatin Özellikleri

Geçen ay tanıtılan Louis Vuitton Tambour Horizon Light Up, moda evinin üçüncü nesil akıllı saati. Yeni model, saatin işlevselliğini artıran üst kısımdaki basmalı düğmelere sahip ilk model. Saat kadranını değiştirmek için tepe noktası döndürülebilir. Üstteki düğmeye basarak saat kadranlarına ve yapılandırma ayarlarına erişilebilir. Alttaki düğme belirli bir uygulamayı etkinleştirmek için bir kısa yol düğmesi olarak çalışır.

24 farklı LED ışıklı bildirim ekranı, marka logosu, karanlıkta parlayan animasyon efektleri ile göz dolduran bir cihaz. Louis Vuitton Tambour Horizon Light Up, her zaman açık ekran özelliği ile birlikte geliyor. Bu özellik pek çok akıllı saatte mevcut. İşletim sistemi, farklı ihtiyaçları karşılamak için dört mod içerir. Bunlar Blossom, Explorer, Submarine ve Saver modları.

Louis Vuitton akıllı saat, 390 x 390 piksel çözünürlüğe ve 320 ppi piksel yoğunluğuna sahip 1,2 inç tam yuvarlak AMOLED ekran ile geliyor. Ekran safir cam ile korunuyor. 1 GB RAM ve 8 GB dahili depolama ile birlikte Snapdragon Wear 4100 tarafından destekleniyor.

Lüks akıllı saat; kalp atış hızınızı, takviminizi, adımlarınızı, hava durumu ve hava kalitesi endeksinizi takip etmenizi sağlayan özellikler sunuyor. Seyahat planları ve yolculuk bilgileri içinse ‘Seyahatim’ işlevi mevcut. Bağlantı seçenekleri arasında Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.2 ve NFC sayılabilir.

Android 9.0, iOS 14 ve HarmonyOS 2.0 ve üzeri işletim sistemlerini çalıştıran cihazlarla uyumlu. Tek bir şarjla günlük kullanım için yetecek pil ömrünü sağlıyor.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın