Başlangıç Haber iPhone 13, 1 TB Depolamayla Gelecek!

iPhone 13, 1 TB Depolamayla Gelecek!

0

Apple, 14 Eylül’de yeni iPhone 13 serisini tanıtacak! Türkiye fiyatı belli olan iPhone 13 modelleriyle ilgili bir son dakika gelişmesi ortaya çıktı.

iPhone 13 Serisinin Depolama Kapasitesi Ortaya Çıktı

14 Eylül yani yarın iPhone meraklıları için beklenen gün. Apple yarınki lansmanda yeni iPhone 13 serisi akıllı telefonlarını tanıtacak. İşte, seri hakkında son detaylar…

iPhone 13 serisinin depolama kapasitesi en düşük modelde 128GB olacak. Serinin Pro modelleri ise 1TB depolama kapasitesi sunacak! California Streaming adlı lansmanda AirPods 3 gibi Apple’ın başka ürünleri de görücüye çıkacak.

Lansman öncesinde iPhone 13 serisi ile sunulacak depolama seçenekleri sızdırıldı. Seride dört telefon modeli yer alacak. Market analisti Ming-Chi Kuo, iPhone 13 modellerinin depolama kapasitesinin 128 GB’tan başlayıp 1 TB’a kadar çıkacağını söyledi. iPhone 13 ve iPhone 13 mini akıllı telefonların 128GB, 256GB ve 512GB depolama seçeneklerini sunacağı belirtildi. iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max’in 128 GB, 256 GB, 512 GB ve 1 TB depolama seçenekleriyle geleceği söylendi.

iPhone 12 ve iPhone 12 mini depolama kapasitesi 64 GB’den 256GB’a kadar çıkıyordu. 12 serisinde Pro ve Pro Max modellerinin depolama kapasitesi ise maksimum 512GB olmuştu.  1 TB depolama seçeneği, herhangi bir iPhone modelinde sunulan en büyük depolama kapasitesi olacak.

Apple’ın ‘California Streaming’ etkinliği yarın gerçekleşecek. Etkinliği Apple etkinlik sayfasından veya resmi YouTube Kanalından izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik: iPhone 13 Teknik Özellikleri Sızdırıldı! İşte Detaylar

iPhone 13 Serisi Özellikleri

iPhone 13 ve iPhone 13 mini için siyah, mavi, pembe, mor, kırmızı ve beyaz renk seçenekleri sunulacak. iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max için siyah, bronz, altın ve gümüş renk seçenekleri sunulacak. Tüm seri, önceki serilere kıyasla daha ağır ve kalın olacak. Kamera modülleri daha büyük olacak.

Pro Max modelinin pil ömrü, bir önceki seriye kıyasla yüzde 20 daha uzun olacak. Acil durum metinleri ve SOS tehlike sinyalleri gönderilmesi bu modellerde mümkün kılınacak. Ayrıca iPhone 13 serisi, Wi-Fi 6E entegrasyonu ile birlikte Always-On Display özelliğine kavuşabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!