Başlangıç Haber Honor Earbuds 2 Lite Türkiye Fiyatı ve Özellikleri Belli Oldu

Honor Earbuds 2 Lite Türkiye Fiyatı ve Özellikleri Belli Oldu

0

Uygun fiyatı ile dikkatleri çeken Honor Earbuds 2 Lite, özellikleri ile de kullanıcıları memnun etmeyi başarıyor. Gürültü engelleme özelliğine sahip model, Türkiye’de satışa sunuldu. Detaylar ve daha fazlası haberimizin devamında…

honor-earbuds-2-lite-fiyati-min

Honor, şık ve konforlu tasarımı ile Earbuds 2 Lite kulaklıklarını tanıttı. True kablosuz kulaklık modeli, Türkiye’de de satışa sunuldu. 32 saate kadar kesintisiz pil ömrü vadeden kablosuz kulaklık, aynı zamanda aktif gürültü engelleme (ANC) teknolojisine sahip.

Honor Earbuds 2 Lite kablosuz kulaklık modeli, kulak içi yapısı ile kullanıcıların dış seslerden tamamen arınmasını sağlıyor. Kulaklık, kuvvetli rüzgarda yürürken bile dinlenilen müzikten ödün verilmemesine olanak veriyor. Ayrıca aktif gürültü engelleme teknolojisini destekleyen Earbuds 2 Lite, gürültülü ortamlarda bile sesi eksiksiz bir şekilde karşı tarafa iletebiliyor.

2 adet Mikro Elektro Mekanik Sistemli (MEMS) silikon mikrofona sahip olan Earbuds 2 Lite, gürültü azaltma teknolojisinin yanında Derin Nöral Ağ (DNN) algoritmasını ve Çift Anti Rüzgar teknolojisini kullanıyor. Bu sayede kulaklık, kullanıcının sesini algılıyor ve dış sesleri tamamen arındırarak temiz bir ses oluşturuyor.

earbuds-2-lite-fiyati-min

Honor, yeni kulaklık modelinde pil performansına da oldukça önem vermiş. 55 mAh gücündeki pil, 10 saate kadar kesintisiz kullanım olanağı veriyor. Şarj kutusu ile birlikte toplamda 32 saat, prize ihtiyaç duymadan kullanım söz konusu.

Hızı şarj özelliği bulunduran kulaklık, yalnızca 10 dakikalık şarj edişin ardından 4 saatlik bir kullanım süresi vadediyor. Ki bu süre de kullanıcıları prize bağımlılıktan kurtaracaktır.

Honor’un yeni kulaklığı, kullanıcı oyun oynarken otomatik olarak oyun moduna giriyor. Bu mod ile birlikte kulaklık, ses gecikmesini minimuma indiriyor. Bluetooth 5.2 teknolojisini kullanan model, sinyal kaybını da minimum düzeye indirgiyor.

Honor Earbuds 2 Lite Türkiye fiyatı

Honor, Türkiye pazarında Buzul Beyazı ve Gece Siyahı isimli 2 renk seçeneği sunuyor. Honor Earbuds 2 Lite, fiyatı 499 TL’den başlayan fiyatlar ile online satış kanallarından temin edilebilir.

Peki siz Honor marka true kablosuz kulaklık modelleri konusunda ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla teknoloji haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!