Başlangıç Haber Coway Hava Temizleme Cihazları Türkiye Pazarına Sürüldü

Coway Hava Temizleme Cihazları Türkiye Pazarına Sürüldü

0

500’den fazla patenti ve 74’ten fazla uluslararası tasarım ödülüne sahip olan Coway, AP-1018F modelli Hava Temizleme Cihazı, Türkiye pazarına sürüldü. Cihaz, fiyatı ile dikkat çekiyor. Detaylar ve daha fazlası haberimizin devamında…

corway-hava-sogutma-sistemleri-min

Coway, ultra etkili filtre teknolojileri ile havada bulunan toz ve ince partiküllerin %99 gibi büyük bir kısmını temizleyebiliyor. Şirket, insanların evlerinde daha temiz bir hava solumasını sağlayacak cihazlar için büyük yatırımlar yapıyor.

İnsanların sağlığı konusunda en önemli faktörlerden birisi, kuşkusuz ki solunan havanın kalitesidir. Özellikle de pandemi döneminde, zamanın büyük çoğunluğu evde geçerken, evin hava temizliği ise ekstra önem arz ediyor. Coway Hava Temizleme Cihazları ile birlikte, standart bir evin havası %99 oranında temizlenebiliyor.

Güney Kore menşeili teknoloji şirketi Coway, Avrupa ve Asya pazarında halihazırda bulunan ve popüler bir şekilde tercih edilen ürünlerini Türkiye pazarına da sürdü. Yılda 2.7 milyar dolar üzerinde küresel satış gerçekleştiren şirket, Türkiye pazarına da giriş yapıyor.

61 metrekarelik bir alanı tek başına %99 oranında temizleyebilen Coway hava temizleme cihazları, ikili güç sistemi sayesinde kirli havayı emmek için çift fan kullanıyor. Temizleyicinin her iki tarafı da havayı daha hızlı ve daha yoğun bir şekilde temizliyor.

corway-hava-temizleme-cihazi-min

Üç farklı ayara sahip olan Coway AP-1018F modeli, fan hızlarını da odanın hava temizliği ve gece gündüz durumuna göre kendisi ayarlayabiliyor. Bu sayede kullanıcılar, fan sesinden rahatsız olup, manuel bir işlem yapmak zorunda kalmıyor.

Bunun yanında şirket, HEPA filtre teknolojisi sayesinde havada bulunan en ince tozları bile hapsedebiliyor. MAX2 filtre sayesinde eskiyen ya da değiştirilmek istenen filtre, çok kolay bir şekilde değiştirilebiliyor.

Ayrıca Coway mobil uygulama sayesinde kullanıcılar, cihazın bulunduğu bölge hakkında detaylı bilgilere de erişebiliyor. Cihazın Türkiye pazarında satış fiyatı ise 5.499 TL olarak açıklanmış durumda.

Peki siz hava temizleme cihazlarını ne kadar gerekli görüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla teknoloji haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!