Başlangıç Haber Fitbit Charge 5 Renk Seçenekleri ve Tasarım Detayları Ortaya Çıktı

Fitbit Charge 5 Renk Seçenekleri ve Tasarım Detayları Ortaya Çıktı

0

Giyilebilir ürün pazarının öncü markalarından Fitbit, yakında yeni akıllı bileklik modelini piyasaya sürecek. Fitbit Charge 5 akıllı bileklik hakkında yeni sızıntılar ortaya çıktı. Ürünün renk seçenekleri ve tasarım detayları sızdırıldı. İşte, detaylar…

Yakında piyasaya sürülecek olan giyilebilir cihazın üç renk seçeneğiyle gelebileceğini gösteren render görüntüleri sızdırıldı. İnternete düşen görseller, Fitbit Charge 5’in, Fitbit Charge serisi için bir ilk olabilecek renkli ekranla gelebileceğini de gösteriyor.

Ürünün ne zaman satışa çıkacağı hakkında henüz şirket resmi bir açıklama yapmadı. Fitbit Charge 5’in Ekim ayının sonlarına doğru piyasaya sürülebileceği tahmin ediliyor. Cihazın özellikleri hakkında da ne yazık ki fazla bir detay yok.

Twitter’de render sızıntıları ile ün kazanan Evan Blass, 14 Ağustos’ta Fitbit Charge 5’in bazı görüntülerini paylaştı. Bu paylaşımlara göre, cihaz üç farklı renk seçeneği ile gelecek: Siyah, Yeşil/Gümüş ve Beyaz/Altın.

Renkli bir ekrana kavuşan Fitbit Charge 5’te saat, tarih, kalp atış hızı, adım sayar gibi özellikler standart olarak yer alacak.

Ekranında görülen şeritler ekran boyunca uzuyor. Bu şeritlerin kullanıcı ara yüzünde gezinmek için tasarlandığı tahmin ediliyor. Ayrıca, önceki Fitbit Charge modellerinde olduğu gibi cihazın kayışının değiştirilebilir olduğu görülüyor. Kayışlar Fitbit’e ait gibi görünüyor.

Fitbit Charge 5’in teknik özellikleri ve lansman tarihi henüz bilinmiyor. Ancak render görüntülerinde “23 Oct” ibaresini görüyoruz. Bu da, cihazın 23 Ekim’de satışa çıkabileceğine işaret ediyor. Fitbit ürünleri Türkiye’de de resmi olarak satılıyor. Rakiplerinden geri kalmamak adına sürekli geliştirmeler yapan marka, yeni akıllı bileklik modeli ile muhteşem bir fitness bandı vaat ediyor. NFC desteğine sahip olan, GPS taşıyan ve nabız yanında SpO2 ölçümü yapan cihazın telefon bildirimlerini gösterdiğini biliyoruz. Pek çok spor türünü otomatik kayıt altına alan ve aktivite takibi yapan akıllı saati heyecanla bekliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!