Başlangıç Haber Fitbit Charge 5 Tanıtım Videosu Yeni Bir Özelliği Ortaya Çıkardı

Fitbit Charge 5 Tanıtım Videosu Yeni Bir Özelliği Ortaya Çıkardı

0

Akıllı cihazların son yıllarda ne kadar popüler bir hale geldiğini görüyoruz. Fitbit Charge 5 akıllı saatin daha önce bazı özelliklerini sizlerle paylaşmıştık. Bu kez de, internete sızan bir tanıtım videosunda ortaya çıkan yeni özelliklerini sizlerle paylaşacağız.

Fitbit Charge 5, Fitness Alışkanlıklarınızı Değiştirecek!

Fitbit Charge 5 ile ilgili tanıtım videosunda sızan en belirgin özellik, akıllı saatte günlük hazırlık ve stres yönetimi skorlarının bulunması. Fitbit Charge 5’in 179 dolar fiyatla satışa sunulması bekleniyor. Google‘ın sahibi olduğu giyilebilir teknolojik ürünler satan şirket, çok yakında fitness tutkunlarına özel Fitbit Charge 5’i piyasaya çıkaracak. Akıllı saatle ilgili bir tanıtım videosunda ürünün önemli özellikleri ve tasarımı ortaya çıktı. Fitbit Charge 5’in “Günlük Hazırlık Skoru” adı verilen yeni bir özellik sunması bekleniyor. Bu özellik, uykunuza, kalp atış hızınıza ve son aktivite verilerinize göre belirli bir günde sizin için en iyi antrenmanı önerir. Günlük hazırlık skoru, o günkü antrenmanınızı sizin için belirleyecek. Her gün yoga, meditasyon veya yüksek yoğunluklu egzersizler gibi önerilerde bulunacak.

İlgili İçerik: Fitbit Charge 5 Renk Seçenekleri ve Tasarım Detayları Ortaya Çıktı

Fitbit Charge 5’in tanıtım videosu SnoopyTech tarafından internette sızdırıldı. Cihazın tasarımı daha önce sızdırılan görsele benziyor. Saatin renkli bir ekrana sahip olduğu görülen videoda, ekrandaki şeritlerin kullanıcı arayüzünde gezinmek için tasarlandığı tahmin ediliyor. Günlük Hazırlık Skoru yalnızca Fitbit Premium kullanıcılarına özel olacak. Ayrıca akıllı saatte koşu ve yoga gibi temel egzersizleri içeren yüzlerce antrenmana yer verildiği görülüyor. Aktif Bölge Dakikaları özelliğinin yanı sıra stres yönetimi için bir EDA sensörü de yeni öğrenilen özelliklerinden biri.

Bilek kısmında bir EKG uygulaması da olacak. Yerleşik GPS, SpO2 ölçümü ve altı aylık ücretsiz Premium üyeliğini içerecek şekilde kullanıcılarla buluşacak. 179 dolara satılması planlanan Fitbit Charge 5 akıllı saatin tanıtım tarihi henüz bilinmiyor. Siyah, Yeşil/Gümüş ve Beyaz/Altın renk seçeneklerini sunacak Fitbit Charge 5’i heyecanla bekliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!