Facebook video indirme siteleri
Mobil Cihazlar, Sosyal Medya

Facebook video indirme siteleri

Facebook Video indirme siteleri, bu platform üzerinde aktif olarak yer alan ve ilgi çekici videoları cihazına kaydetmek isteyen birçok kullanıcı tarafından yakından araştırılmaktadır. Piyasada kullanıcıları yanıltıcı ve zararlı yazılımların yüklenmesine yol açan birçok illegal uygulama bulunuyor olsa da doğru ve hızlı bir şekilde Facebook videolarını indirebilmeniz mümkündür. Eğer Facebook Video indir araştırmasını yapıyorsanız doğru içerikte bulunuyorsunuz.

Facebook video indirme siteleri
Facebook video indirme siteleri

Facebook Video İndirme

Facebook Video indirme işlemi tahmin edilenin aksine oldukça kolaydır ve legaldir. Birden fazla yöntemle video indirebilmeniz de mümkündür. Bu yöntemlerden size en uygun olanını tercih ederek, istediğiniz Facebook videosunu hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken yanlış uygulamaları veya web sitelerini kullanmamak. Aksi taktirde çok fazla reklam yüzünden indirme işlemini yapamaz veya cihazınıza zararlı yazılımların yüklenmesinin önünü açmış olursunuz.

MBasic Yöntemi ile Facebook Videolarını İndir

MBasic yöntemi, Facebook videolarını indirme noktasında en fazla kullanılan yöntemlerden biridir. Bunun için herhangi bir uygulama indirmenize veya bilmediğiniz bir web sitesini kullanmanıza gerek yoktur. Yalnızca birkaç dakika içerisinde istediğiniz herhangi bir videoyu kolaylıkla indirebilirsiniz.

 • Facebook web sitesine girin ve indirmek istediğiniz videoya tıklayın.

 • Sayfa açıldıktan sonra tarayıcıdaki adresin başına “mbasic.” İbaresini ekleyin. (Örnek mbasic.facebook.com/story.php?…)
 • Açılacak olan sayfada tekrar videonun üstüne tıklayın.

 • Video yeni sayfada açıldıktan sonra oynatıcının sağ alt köşesine yer alan üç noktaya tıklayın.

 • “İndir” butonuna basın.

Tüm bu işlemleri yaptığınız anda videonuz cihazınıza en yüksek kalitede indirilecektir. İnme işlemi tamamlandıktan sonra dosyaya gidebilir ve istediğiniz her yere aktararak internetsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Facebook Video İndirme Siteleri

Eğer her video için teker teker uğraşmak istemiyorsanız ve daha hızlı bir sistem arayışı içerisindeyseniz, belirli web siteleri üzerinden videolarınızı rahatça indirebilmeniz mümkündür. Bu noktada gireceğiniz siteye dikkat etmeli ve güçlü bir tarayıcı kullanmalısınız. Hatta mümkünse bilgisayar üzerinden indirme işlemi yapmanız, hızlı sonuç almanız açısından oldukça etkili olacaktır.

 • tr.savefrom.net
 • videoindirelim.com
 • videoindir.net
 • getfvid.com
 • fbdown.net
 • onlinevideoconverter.pro

Yukarıda listelemiş olduğumuz web sitelerden herhangi birine girerek yalnızca Facebook video adresini yazmanız ve indir tuşuna basmanız yeterlidir. Böylece hızlı bir şekilde üst üste Facebook videolarını indirebilirsiniz. Her web sitesinin kendisine göre ek ve farklı özellikleri bulunuyor olsa da temel olarak aynı işlemleri yapmaktadırlar.

Video İndirme Uygulamaları

Eğer tarayıcı ve bilgisayar yerine mobil uygulamalar üzerinden Facebook video indirme işlemi yapmak istiyorsanız hem iOS hem de Android işletim sistemini destekleyen ve kullanabileceğiniz birçok uygulama bulabilirsiniz. Fakat bu uygulamaların bazen ücretli olabileceğini ve sizden ödeme talep edebileceğini unutmamanız gerekiyor.

 • FastVid – Video Downloader for Facebook
 • Video Downloader for Facebook
 • Facebook için Video İndirici
 • Any Video Saver
 • VideoCopy

Telefonunuza uygulama üzerinden video indirmek istiyorsanız yukarıdaki yazılımları kullanabilir veya üst menülerde bahsettiğimiz yöntemleri Safari ve Chrome gibi tarayıcılar üzerinde deneyebilirsiniz. Böylece istediğiniz yöntem ile video indirebilmeniz mümkün hale gelmiş olur.

İçeriğimizde Facebook Video indirme işlemi nasıl yapılır sorusunu yanıtlandırdık ve Facebook video indirme sitelerini sizlerle paylaşmaya çalıştık. Umarız en kısa sürede ve en kolay şekilde sizler de facebook videolarını indirmeyi başarmışsınızdır. Facebook Arama Geçmişi Silme İşlemi Nasıl Yapılır? başlıklı içeriğimizi de incelemenizi tavsiye ederiz.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.