exxen-uefa-min
Haber

Exxen Şampiyonlar Ligi Yayın Ücreti Ne Kadar Olacak?

Türkiye’de medya denince akla gelen ilk isimlerden birisi olan Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde tüm UEFA maçlarının Exxen platformunda yayınlanacağını duyurmuştu. Şimdi de Exxen içerisinde Şampiyonlar Ligi maçlarını izleme ücreti belli oldu. Detaylar haberimizin devamında…

exxen-uefa-min

Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 1 milyona yakın abone sayısına ulaşan Exxen, UEFA ile anlaşarak büyük bir kitleyi kendisine çekmeyi başardı. Ilıcalı, UEFA maçlarının Exxen içerisinde yayınlanacağını resmi olarak duyurmuştu.

Exxen platformu, herkesin rahatlıkla erişebileceği bir platform haline gelebilmek için, reklam içeren versiyonunu aylık yalnızca 9.90 TL ile fiyatlandırmıştı. Eğer reklam da görmek istemezseniz platformun aylık ücreti 19.90 TL oluyor.

Geçtiğimiz ay içerisinde Exxen, UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi anlaşmasını 3 sezon olarak sağlamıştı. Yani tüm bu turnuva maçları 2023-24 sezonu sonuna kadar Exxen içerisinde yayınlanacak.

sampiyonlar-ligi-exxen-min

Acun Ilıcalı, röportajda Exxen hakkında çeşitli açıklamalar yaptı. Ilıcalı, “Büyük hayallerle başladık Exxen’e ve hayalleri büyütmeye devam ediyoruz. 1 milyon aboneye dayandık. Çok mutluluk verici bir sayı bu.” dedi. Ardından Orkun Ün’ün sorusu üzerine ise, “Netflix bizim dostumuz. Aramızda tatlı bir rekabet var. Geçersek mutlu oluruz. Birincilik, ikincilik fark etmez.” şeklinde konuştu.

Ayrıca Ilıcalı tarafından belirtilenlere göre, Exxen içerisinde UEFA maçlarını da izlemek isteyenler aylık yalnızca 25 TL ödeyecek. Ilıcalı, Aylık 25 TL’den başlayan fiyatlarla Avrupa maçları seyredilebilecek. Çok kazandığım zaman değil, daha çok insan seyrettiği zaman mutlu olan biriyim.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Peki siz Acun Ilıcalı ve Exxen platformunun geleceği konusunda ne düşünüyorsunuz? UEFA maçlarının dijital bir platforma aktarılması ne gibi pozitif bir etki sağlayacaktır? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla teknoloji haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]
Posted by
Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.