Call of Duty: Warzone ve Vanguard 14 Şubat’ta Çıkış Yapacak

Call of Duty: Warzone ve Call of Duty: Vanguard İkinci Sezon çıkış tarihi belli oldu. İşte, Call of Duty yeni sezon hakkında bilmeniz gerekenler!

Call of Duty 2. Sezonuyla Dönüyor!

Activision duyurdu! Call of Duty: Vanguard ve Call of Duty: Warzone ikinci sezon 14 Şubat’ta çıkış yapıyor. Önümüzdeki sezon, zırhlı araçların yanı sıra Nebula V cephane ve bombalar, yeniden konuşlandırma balonları ve daha fazlası gibi yeni özellikler içerecek. Oyuncular ayrıca ödüller için Mihver askerlerini yenerken Kimya Fabrikası ve yeraltı Kimyasal Silah Araştırma Laboratuvarları gibi yeni ilgi çekici noktaları keşfedebilecekler.

Call of Duty: Vanguard’a yeni haritalar ve yeni güçlü Wonder Weapons (Harika Silahlar) eklenecek. Oyuncular Call of Duty: Vanguard’ı 10 Şubat’ta, Call of Duty: Warzone’u 14 Şubat’ta indirebilecek.

İlgili İçerik: GTA 5 Çıkış Tarihi Açıklandı! İşte Detaylar

Call of Duty: Vanguard 2. Sezon — Yenilikler

Call of Duty: Vanguard Season 2 iki yeni çok oyunculu haritaya sahip olacak: Fas sokaklarında geçen Casablanca ile büyük bir şelale ve yangın gözetleme kulesi üzerinde üç şeritli bir harita olan Gondola. Lig onaylı kurallar, Beceri Derecelendirmeleri ve yeni ödüller ile birlikte yeni Sıralamalı Oyun modu da geliyor.

Ball Turret Gunner perk, Armory perk ve Mechanic perk ile birlikte atılabilir yeni bir Yapışkan Bomba eklendi. Oyun ayrıca yeni balistik silahlar ve bazı yakın dövüş araçları ile Işın Tabancası ve Decimator Shield gibi enerji tabanlı Harika Silahlar içerecek.

Ayrıca, motosikletler, ekip taşıma araçları ve tanklarla birlikte zırhlı savaş makinelerini içerecek. Zombies oyun modu Terra Maledicta ile yeni bir merkez haritası ve arenalar ekleyecek. Kahraman Krafft ve şirket, Mısır’ın Doğu Çölü’nde Von List ile karşı karşıya gelecek.

Call of Duty: Warzone 2. Sezon — Yenilikler

İkinci sezonda oyun, battle royale haritası Caldera çevresinde bulunabilen Nebula V cephane ve bombalarına sahip olacak. Zehirli gaz yayan nadir bombalar geri sayımdan sonra patlatılabilecek. İkinci Sezon güncellemesinin bir parçası olarak Zırhlı Nakliye Kamyonları, çevrelerindeki oyunculara taret, mayın ve hava desteği ile saldıracak.

Oyun tutkunları bu silahları Caldera’da Mihver askerleri tarafından korunan Kimya Fabrikası ve Yeraltı Kimyasal Silahlar Araştırma Laboratuvarlarında da bulabilecekler. Bu arada Bomber Uçakların yanı sıra, oyuncuların kendilerini binlerce metre ötede yeniden konumlandırmak için gökyüzüne çıkmalarını sağlayan Yeniden Yerleştirme Balonları eklendi. Bu balonlar oyuncular tarafından yok edilip tekrar şişirilebilir.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın