Bose SoundLink Flex Wireless Hoparlör Tanıtıldı: İşte Özellikleri

Bose SoundLink Flex Kablosuz Bluetooth Hoparlör piyasaya sürüldü. Dış mekan dostu Bose SoundLink Flex’in yaklaşık 4 saat içinde tamamen şarj olduğu ve 12 saatlik pil ömrü sunduğu biliniyor. İşte, Bose kablosuz kulaklığın tüm özellikleri!

Bose SoundLink Flex Wireless Hoparlör Özellikleri

Bose SoundLink Flex Kablosuz Bluetooth hoparlör 14 Ekim Perşembe günü piyasaya sürüldü. Yeni kablosuz hoparlör, Amerikalı şirketin ürün yelpazesindeki en yeni ürünlerden. Aynı zamanda dış mekan dostu. Dayanıklı kullanıma odaklanan daha küçük ve daha uygun fiyatlı kablosuz hoparlör seçenekleri arasında yer alıyor.

Yeni Bose SoundLink Flex hoparlör, toza, kire ve suya dayanıklı olduğunu IP67 yapısıyla kanıtlıyor. Dış mekanlara kolayca taşınabilen, hafif bir tasarıma sahip. 4 saatte tamamen şarj edilebiliyor ve 12 saate kadar pil ömrü vaat ediyor.

Şu an yalnızca ABD pazarında satışa sunulan Bose SoundLink Flex’in fiyatı 149 dolar. Farklı ülkelerde satışa sunulup sunulmayacağı henüz açıklanmadı. SoundLink hoparlör serisinde Bose SoundLink Mini 2 ve Bose SoundLink Color 2 modelleri de yer alıyor.

Bose SoundLink Flex Wireless Bluetooth Hoparlör, USB Type-C girişi üzerinden şarj edilebiliyor. Kutusunda şarj kablosu yer alıyor. Yaklaşık 590 gram ağırlığındaki hoparlör, sürücüleri kaplayan çelik bir ızgaraya ve yumuşak silikon bir dış yüzeye sahip. Pil ömrü her şarjda 12 saat kullanım imkanı sunuyor.

İlgili İçerik: JBL Flip 6 Bluetooth Hoparlör Tanıtıldı

Bose SoundLink Flex, bağlantılar için Bluetooth 4.2 teknolojisini kullanıyor. Akıllı telefondaki sesli asistanla iletişim kurma ve sesli aramalar için yerleşik bir mikrofon sistemine sahip. Güç, ses seviyesi ve Bluetooth kontrolleri cihazın üzerinde bulunuyor. SoundLink Flex ayrıca Bose Connect uygulaması kullanılarak özelleştirilip, kontrol edilebiliyor.

Peki siz, Bose markasını tercihleriniz arasında bulunduruyor musunuz? Kablosuz Bluetooth hoparlör kullanıyor veya bu markanın hoparlörlerini denemek istiyor musunuz? Fikirlerinizi ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın