Başlangıç Haber JBL Flip 6 Bluetooth Hoparlör Tanıtıldı

JBL Flip 6 Bluetooth Hoparlör Tanıtıldı

0

JBL Flip 6 bluetooth hoparlör, PartyBox 710 ve PartyBox 110 taşınabilir hoparlörlerini tanıttı. JBL Flip 6, v4.2’li selefine kıyasla Bluetooth v5.1 bağlantısını sunuyor. JBL markasından üç yeni hoparlör ve özellikleri…

Samsung‘a ait JBL şirketi, Perşembe günü Flip 6 Bluetooth hoparlörünü duyurmuştu. Bir önceki model olan Flip 5’e kıyasla Flip 6’nın pil ömrü daha uzun ve cihazın dayanıklılık derecesi daha iyi. JBL şirketi, yeni Bluetooth hoparlörü Flip 6 ile birlikte PartyBox hoparlör setini de genişletti. Aileye iki yeni üye daha katıldı: PartyBox 710 ve PartyBox 110 taşınabilir hoparlörler.

İki hoparlör de, IPX4 sertifikası sayesinde suya karşı dayanıklı bir tasarıma sahip. JBL tanıtım etkinliğinde Quantum 350 Wireless, Reflect Flow Pro, Tune 230NC, Tune 130NC ve Endurance Race kulaklıkları da tanıtıldı.

JBL Flip 6 Bluetooth Hoparlör Fiyatı ve Özellikleri

JBL Flip 6 Bluetooth Hoparlör ; çift pasif radyatör, yarış pisti şeklinde bir woofer ve bir tweeter ile boru şeklindeki tasarımını koruyor. Önceki modeline göre yeni bir ses konfigürasyonuna sahip. Bluetooth 5.1 bağlantısının yer aldığı hoparlör, IP67 sertifikası sayesinde toza ve suya dayanıklı. 12 saate kadar pil ömrü var. Cihazın fiyatı ise 139 euro. Pembe, Gri, Turvukaz, Kırmızı, Mavi, Siyah, Beyaz, Orman Yeşili renk seçenekleri ile geliyor. ABD fiyatı ise 130 dolar.

İlgili İçerik: JBL L75ms Müzik Sistemi: Modern Akış, Retro Tasarım

JBL PartyBox 110 ve PartyBox 710 Fiyatı ve Özellikleri

JBL PartyBox Bluetooth hoparlör serisinin iki yeni modeli de daha güçlü ses sağlıyor, yeni bir kullanıcı ara yüzü sunuyor ve bağlantı seçenekleri daha güçlü. Biri beyaz, diğeri renkli flaş ışıkları ve ışık animasyonları ile donatılıyor. Parti hoparlörü olan cihazlar, yıldızlı bir kulüp ışığı dışında renkli projeksiyon lambalara sahip. Bu göz alıcı ışık gösterisi, müzikle senkronize edilebiliyor.

USB ve Bluetooth bağlantısı sunan cihazlar suya dayanıklı. Gitar ve mikrofon takılabilir. PartyBox 710, 800W RMS çıkışına sahipken PartyBox 110, 160W RMS hoparlör çıkış gücüne sahip. JBL PartyBox 710 Hoparlör, Ekim ayından itibaren 749 eurodan satışa çıkacak. JBL PartyBox 110 ise 359 eurodan alıcı bulacak. ABD fiyatları sırasıyla 400 dolar ve 800 dolar olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!