Android için En İyi 10 Torrent Uygulaması
En İyiler, Mobil Cihazlar

2022’de Android için En İyi 10 Torrent Uygulaması

Torrent web sitelerinin geniş veritabanı, ihtiyacınız olan hemen hemen her türlü dosyaya sahiptir. Korsan içeriğin merkezi olmasına rağmen, torrentleri indirmek için torrentlerin birçok yasal kullanımı ve hatta birçok yasal web sitesi vardır. Bu nedenle, yararlı bulabileceğiniz Android Torrent Uygulamalarının bir listesini bir araya getirdik.

Android için En İyi 10 Torrent Uygulaması
Android için En İyi 10 Torrent Uygulaması

Torrent web siteleri oldukça uzun bir süredir kolluk kuvvetlerinin radarı altındadır ve bazı büyük torrent web sitelerinin kapatıldığını gördük. Bununla birlikte, hala faaliyette olan çok sayıda aktif torrent sitesi var.

Şimdi torrent dosyalarına erişmek için cihazınızda yüklü bir torrent istemcisine ihtiyacınız var. Çoğumuz uTorrent ve BitTorrent gibi PC torrent istemcilerine aşinayız, ayrıca en sevdiğiniz torrentleri akıllı telefonunuza da indirebilirsiniz.

Android için verimli bir torrent indiricisi arıyorsanız, bu makale en iyi Android torrent uygulamasını seçmenize yardımcı olabilir.

2022’de Android için En İyi 10 Torrent Uygulaması

1. Flud – Torrent İndirici

Flud
Flud

Flud ücretsiz ve tam özellikli bir android torrent istemcisidir. Düzeni bir kullanıcı arayüzü ile birlikte gelir ve indirmeleriniz veya yüklemeleriniz için belirli bir hız sınırı yoktur. Hangi dosyaları indirileceğini seçebilir, dosyalardan torrent ekleyebilir, belirli bir indirme klasörünü seçebilirsiniz.

Dosyaları indirirken de taşıyabilirsiniz. İndirmeyi durdurmanıza/duraklatmanıza/yeniden başlatmanıza olanak tanır. DTH, UPnP, uTP, PeX gibi çeşitli protokolleri ve RSS beslemesini destekler.

Dosyaları sırayla indirebilir ve yalnızca WiFi modunda indirmeyi seçebilirsiniz. Şifreleme, IP filtreleme desteği ve Proxy desteği vardır. Ayrıca, arayüzü açık veya koyu ile özelleştirebilir, ayrıca depolama konumunu seçebilirsiniz.

Tüm bu özellikler ücretsiz sürümün kendisinde gelir. Ancak, reklamları kaldırmanız için ücretli sürüme geçmelisiniz.

İndir: Flud – Torrent İndirici

2. uTorrent – Android Torrent Uygulaması

uTorrent
uTorrent

uTorrent, 100 milyondan fazla indirme ile android için en iyi torrent uygulamalarından biri olduğunu iddia ediyor. Magnet bağlantılarını destekleyen bir torrent araması açabilir ve ayrıca bir seferde maksimum sayıda aktif torrent ayarlayabilirsiniz. Birden fazla dosya indirebilir ve hepsini aynı anda çalma listesi olarak oynatabilirsiniz. Müzik ve video dosyalarınızı oynatmak için entegre bir medya kütüphanesine ve medya oynatıcısına sahiptir.

Ayrıca, bu android torrent uygulaması indirme ve yükleme hızları hakkında ayrıntılı olarak gösterir. RSS abonelikleri, yalnızca WiFi modu desteğine sahiptir ve indirme konumunuzu da seçebilirsiniz. Ayrıca, fotoğraflar, videolar vb. gibi oluşturduğunuz dosyaları da paylaşabilirsiniz.

Ücretsizdir ancak reklam içerir. Uygulama içi satın alma alarak hiçbir reklamın bulunmadığı bir profesyonel sürüme geçebilirsiniz.

İndir: µTorrent

3. BitTorrent – Android Torrent Uygulaması

BitTorrent
BitTorrent

BitTorrent, Android için en iyi torrent indiricisini bulurken kesinlikle bunu kaçıramazsınız çünkü Bittorrent her şeyin başladığı yerdir. Uygulama, uTorrent uygulamasıyla neredeyse aynıdır. Belirli bir indirme hızı veya indirme boyutu sınırı sunmaz.

Ancak, isterseniz, ayarlardan yükleme ve indirme sınırlarını yapılandırabilirsiniz. Bu uTorrent alternatifi, indirilecek herhangi bir torrent dosyasını arayabileceğiniz basit, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Telefonunuzun medyasına erişebileceğiniz entegre müzik ve video kütüphanesi ile birlikte gelir. Ayrıca bir müzik ve video oynatıcı içerir. İndirme konumunuzu seçebilir ve yalnızca WiFi modunu açabilirsiniz. BitTorrent, magnet bağlantıları, RSS abonelikleri vb. özellikler için desteğe sahiptir.

Uygulama ücretsizdir ve reklam içerir. Ek özellikler ve reklamı kaldırmak için, uygulama içi satın alma olarak kullanılabilen pro sürümüne geçebilirsiniz.

İndir: BitTorrent

4. LibreTorrent – Android Torrent Uygulaması

LibreTorrent
LibreTorrent

LibreTorrent, diğerleri kadar yüksek özellikli değildir, ancak torrentleri indirmek için gereken tüm temel özellikleri entegre eder. Uygulama, Materyal Tasarımı Kullanıcı Arayüzü nedeniyle basit bir his veriyor. Ayrıca, cihaz tercihinize bağlı olarak açık temadan koyu temaya geçiş yapabilirsiniz.

Libtorrent istemcisinin Android sürümüdür. Ayrıca ağ kullanımını yapılandırma, yalnızca Wi-Fi modu, indirme önceliği, zamanlama ve akış gibi gelişmiş seçenekler sunar. En iyi yanı reklamlardan arındırılmış olmasıdır.

İndir: LibreTorrent

5. TorrDroid

TorrDroid
TorrDroid

TorrDroid, dosyaları aramak ve indirmek için sorunsuz bir yol sağlar. Ana sayfa üç bölüme ayrılmıştır: geçmiş, arama ve indirmeler. Torrent araması başlatmak için bir arama terimi ve dosya türü girebilirsiniz. Dahili bir dosya tarayıcısına, arama motoruna, magnet bağlantıları desteğine, yalnızca WiFi modu desteğine sahiptir.

Bu torrent indiricisini kullanarak aynı anda birden fazla dosya indirebilir ve ayrıca yetişkinlere yönelik içeriği filtreleyebilirsiniz. Basit ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Ayrıca, indirilen dosyaların depolama konumunu da seçebilirsiniz.

Uygulama, uygulama dışı satın alımlarla ücretsizdir ve reklamlar içerir.

İndir: TorrDroid

6. tTorrent Lite

tTorrent Lite
tTorrent Lite

tTorrent, tüm temel özelliklerle birlikte gelen başka bir güvenilir Android torrent istemcisidir. Torrent dosyalarını arayabilir, indirme / yükleme hız sınırlarını ayarlayabilir, maksimum aktif indirmeleri ve etkin feedleri ayarlayabilirsiniz. Magnet bağlantılarını, sıralı indirme modunu, yalnızca Wi-Fi modunu, RSS beslemelerini ve çeşitli protokolleri destekler.

Ayrıca, dahili bir dosya tarayıcısı ile birlikte gelir ve ayrıca arayüzü karanlık veya açık bir temayla özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, uygulama Transdrone ve Transdroid desteği ile bir web arayüzüne sahiptir. İstediğiniz gibi etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

Uygulama ücretsizdir ve reklamlar içerir. Ayrıca reklamsız bir pro-sürümü vardır.

İndir: ıTorrent Lite

7. WeTorrent

WeTorrent
WeTorrent

Wetorrent, torrent araması, magnet bağlantı desteği, yalnızca WiFi modu vb. dahil olmak üzere hemen hemen tüm standart protokolleri destekler. İndirme/yükleme hızı sınırlarını ayarlayabilir ve maksimum sayıda etkin torrent ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, torrent indirmelerini duraklatmanıza / devam ettirmenize ve kaldırmanıza izin verir. Arayüz basit ve kullanımı da kolaydır.

WeTorrent ücretsizdir ancak reklam içerir. İsterseniz, reklamları kaldırmak için pro sürümüne yükseltebilirsiniz. Pro sürümü ayrıca sıralı indirmeler, indirme önceliği, proxy desteği ve torrentleriniz indirildiğinde uygulamayı kapatan bir otomatik kapatma özelliği için desteği de genişletecektir.

İndir: WeTorrent

8. zetaTorrent

zetaTorrent
zetaTorrent

zetaTorrent tam özellikli ve benzersiz bir android torrent uygulamasıdır. Bir reklam engelleyici, yer imleri ve geçmiş seçenekleri vb. özellikleri içeren yerleşik bir tarayıcıyla birlikte gelir. İndirilebilecek torrent dosyalarını ve magnet bağlantılarını otomatik olarak tanıyabilir.

Dosyaları belirli klasörlere kaydedebilir, yalnızca WiFi modunu etkinleştirebilir, indirme / yükleme bant genişliğini ve bağlantı sınırını ayarlayabilirsiniz. Bu torrent indiricisi, tam gelişmiş bir dosya yöneticisine ve WiFi dosya aktarımı seçeneklerine sahiptir.

Ayrıca depolama konumunu seçebilir ve uygulamayı bir parola ile güvence altına alabilirsiniz. Genel olarak, zetaTorrent Android için en iyi torrent uygulamalarından biridir.

Ücretsizdir ve reklam içerir. Bir satın alma ile pro sürümüne yükseltebilirsiniz.

9. FrostWire – Torrent İndirici

FrostWire
FrostWire

FrostWire, birincil torrent özellikleri ile birlikte basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Mıknatıs bağlantı indiricisini destekleyen bir torrent arama iletişim kutusu içerir. Arama sonuçlarını arama türüne göre filtreleyebilirsiniz.

Hareket destekli yerleşik bir müzik çalara ve bir medya tarayıcısına sahiptir. İndirmeye devam ederken medya dosyalarını bile oynatabilirsiniz. Ayrıca, depolama konumunu seçebilir, yalnızca WiFi modunu etkinleştirebilirsiniz.

Uygulama reklam içerir, açık kaynaklıdır ve ücretsizdir.

İndir: FrostWire

10. aTorrent

aTorrent
aTorrent

En iyi Android torrent uygulaması hakkında konuştuğumuzda, aTorrent çekici bir arayüz sunar ve tüm temel özellikleri kapsar. Bu BitTorrent alternatif uygulaması, magnet bağlantıları, harici SD kart desteği gibi destekler içeren torrent arama iletişim kutusunu içerir. Bir torrent oluşturma, dosyalardan torrent ekleme, indirme klasörünü seçme gibi seçeneklere sahiptir.

Birden fazla dosyayı paralel olarak indirebilir ve ayrıca maksimum indirme torrentleri için bir sınır belirleyebilirsiniz. Yalnızca WiFi modunu etkinleştirebilir ve hatta gerekirse indirmeleri duraklatabilirsiniz. Ayrıca, BitTorrent P2P, DHT, Gelişmiş DHT gibi çeşitli protokolleri de destekler. Android için bu torrent uygulaması ücretsizdir ancak reklam içerir.

İndir: aTorrent

Android Torrent Uygulamaları İçin Önerilerimiz

Şüphesiz uTorrent ve BitTorrent bu listedeki en iyi uygulamalardır, ancak listede belirtilen diğer seçenekleri de deneyebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre, Libretorrent gibi bir uygulamayı çok daha iyi bulabilirsiniz çünkü reklamsız kullanımı tamamen ücretsizdir. Duymamış olsanız bile, Zude de deneyebileceğiniz iyi bir seçenektir. Ayrıca torrent kullanıyorsanız, gizliliğinizi korumak için VPN kullandığınızdan emin olun.

Önerilen İçerik: En İyi 8 Ücretsiz Torrent Arama Motoru

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi uygulama uTorrent’ten daha iyidir?

BitTorrent ve Flud, uTorrent’e oldukça iyi alternatiflerdir. Ayrıca, uTorrent hakkında sevdiğimiz her şeye sahip olan qBittorrent de var ve ek şeyler olmadan, BitTorrent uTorrent’e eklendi. Ek olarak, açık kaynaklı, hafif ve herhangi bir reklam olmadan kullanımı tamamen ücretsizdir.

Flud güvenli midir?

Gizlilik söz konusu olduğunda, Flud herhangi bir kişisel bilgi saklamadığı ve çok az izne ihtiyaç duyduğu için güvenlidir. Torrentleri indirmek için en güvenilir Android uygulamalarından biridir.

En iyi android torrent uygulamalarının bu listesi, android için en iyi torrent uygulamasını bulmanıza yardımcı oldu mu? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[21 kişinin oyu: 5]
Posted by
Teknoloji Editörü

Gündelik hayatında kitap okumayı, çimlere uzanmayı ve kahve içmeyi seven yazar, teknoloji hakkında araştırmayı ve yazmayı da ihmal etmiyor. Fırsat buldukça liste içerikleri üretmeye ve farklı teknoloji konularında bloglamaya bayılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.