Ziraat Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

En büyük devlet bankalarından olan Ziraat Bankasının sunmuş olduğu Ziraat Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma işlemini yapabilmek için gerekli doğru tuşlamaları yapmalısınız. Banka ve telekomünikasyon gibi sektörlerde hizmet veren şirketlerin müşteri hizmetleri çok yoğun çalıştığı için şirketler de önlem olarak müşterilerini hatta uzun tutarak vakit kazanmayı hedeflemektedir.

Ziraat Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
Ziraat Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Son zamanlarda evden çalışma oranlarının arttığını biliyoruz. Evden çalışmaya geçiş döneminde en çok müşteri hizmetleri ekipleri ve sağlık çalışanlar yoruldular desek yeridir. Çünkü yoğun olarak mesai harcayan bu çalışanlar hayatlarımızın bir nebze daha normal seyretmesi için hala da bu şekilde çalışmaya devam ediyorlar. Bu yazı vesilesi ile onlara teşekkür etmiş olalım.

Evden çalışmanın getirdiği olumsuzluklar da yok değil. Hazırlıksız olan plan programın birden ev ortamına adapte olmasını kimse bekleyemezdi. Nitekim öyle de oldu. Özellikle Internet servis sağlayıcıları, artış gösteren internet kullanımı karşısında destek vermekte zorluk çekti. Zorluk çeken diğer meslek grubu ise banka çalışanları. Bankaların müşteri hizmetleri ve online destek servisleri de pandemi sürecinde son derece yetersiz kaldı. Talebin artması ve iş gücünün azalması, telefonlarda bekleme sürelerinin artış göstermesine sebep oldu.

Telefonlarda dakikalarca beklediğimiz müşteri hizmetler, gelen yoğun ilgi karşısında öncelik belirlemiş olacak ki, gelen taleplerin arasında en önemli gördüklerine öncelik tanıyorlar. Bu öncelikleri bilmek ise daha hızlı müşteri hizmetlerine bağlanmamıza imkan veriyor. Direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanmanıza yarayacak tavsiyeleri bu yazıda sizler için anlattık.

Ziraat Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ziraat Bankasının müşteri hizmetlerine 444 00 00 numarasını tuşlayarak ulaşabilirsiniz. Bankanın müşterisi olmak ve banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonunuzdan müşteri hizmetlerini aramak sizi daha kolay çözüme ulaştıracaktır.

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri verdiği hizmet karşılığında ekstra ücret talep etmemektedir. Hattınızın konuşma hakkı varsa konuştuğunuz süre paketinizden veya dakikalarınızdan eksilmektedir.

Ziraat Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma 2021

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini aradığınızda kredi kartlarınız için işlem yapmak istiyorsanız 1 ve 6 rakamını tuşladıktan sonra 0 tuşuna basarak direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Vadesiz veya vadeli banka kartlarınız için işlem yapmak için ise 1 tuşuna hemen akabinde 7 ve 0 tuşlarına basarak da müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri aracılığıyla;

  • Kayıt-çalıntı bildirimi (1)
  • Kart işlemleri (2)
  • Bankacılık işlemleri (3)
  • Şifre işlemleri (4)
  • İnternet ve Mobil Bankacılık (5)
  • OGS ve HGS işlemleri (6)

gibi işlemleri halledebilirsiniz. Özellikle Covid-19 hastalığı sebebiyle bankaya gidemeyecek olan banka müşterileri birçok işlemini müşteri hizmetleri aracılığıyla yapabilir.

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma işleminin başka bir yolu da “Kayıp ve Çalıntı Bildir” seçeneğini seçmektir. Kayıt ve Çalıntı işlemi kritik bir işlem olduğu için bankalar bu konuda hızlıca aksiyon almaktadır. Kayıp ve Çalıntı menüsünden müşteri hizmetlerine bağlandığınızda yapmak istediğiniz işlemi söyleyerek başka bir alana yönlendirme de alabilirsiniz.

Türk Telekom müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanmak içinde ilgili bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yorum yapın