Türk Telekom Mobil Müşteri Hizmetleri ile Sorun Çözümleme

Çeşitli sorunlar sebebi ile Türk Telekom mobil müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek zorunda kalabiliyoruz. Bu gibi durumlarda Türk Telekom müşteri hizmetlerine ulaşmak için birden çok kanal kullanabiliriz. Bu içerikte Türk Telekom müşteri hizmetlerine nasıl bağlanabileceğinizi ve bu işlemlerin ücretleri  hakkında bilgilere yer veriyor olacağız.  

Türk Telekom Mobil Müşteri Hizmetleri 2020 

Türk Telekom müşteri hizmetlerine ulaşmak için öncelikle bir cep telefonuna sahip olmanız gerekir. Bu cep telefonu size ait olmasa bile Türk Telekom müşteri temsilcisi numarasını arayarak müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcisine bağlanmadan önce numaraları tuşlayarak da bilgi almak istediğiniz konularda hızlı ve basit şekilde bilgi alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine bağlanmak için ise menüde uygun tuşlamaları yapmanız gerekir.  

türk telekom
Türk Telekom Mobil Müşteri Hizmetleri

Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarınızdan yaptığınız 444 ile başlayan aramalar, tarifenizin standart Ev/İş yönü arama fiyatına göre ücretlendirilmektedir.  

Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarınızdan yaptığınız 444 1 500 Müşteri Temsilcisi aramaları yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.  

Yurtiçinde faturasız Türk Telekom mobil hatları tarafından yapılan 500 Müşteri Hizmetleri aramaları ilk 25 saniye ücretsiz, aramanın takip eden ilk dakikada sonlandırılması halinde 60 Kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde ise görüşme başına 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir. Yurtiçinde faturalı Türk Telekom hatları tarafından yapılan 500 Müşteri Hizmetleri aramaları ise ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında görüşme başına 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir. 

Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçildiğinde yapılması gerekenler sorunla ilgili detaylı bilgiler vermekten ibarettir. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeden önce sorunlarınızı kafanızda kurgulamanız sizin için faydalı olacaktır. Sorunlarınızı net olarak müşteri temsilcinize aktarmanız çözüm sürecini artıracaktır. Müşteri hizmetlerine bağlanmadan önce sorununuzun tele tuşlama ile, internet dökümanları ile, mobil uygulama desteği ile ve web site canlı destek paneli ile çözülemiyor olduğundan emin olmalısınız. 

Türk Telekom son yıllarda yapmış olduğu atılımlar ile iyi bir ivme kazandı. Avea’dan sonra bayrağı devralan şirketin hizmet kalitesi de artmış durumda. Tüm müşteri hizmetleri görüşmelerinizden önce sorunlarınızı net olarak ifade edebilecek kadar düşünmenizi tavsiye ederiz.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

“Türk Telekom Mobil Müşteri Hizmetleri ile Sorun Çözümleme” üzerine 2 yorum

  1. 22 03 2022 tarihinde sizin müşteriniz oldum 43Tl. paket yükledim bir ay sonra 21 04 ayni yerde/ BUCA ŞİRİNYER İZMİR Menderes cad. N 252 0006 kasiyer 6 referans 631931173…eski fişi gösterdim yükleme yapmak istedim sert bir ses “en az 50 tl…” verdim tel 0539 424 [sansür] gık yok…iki gün sonra sordum ne oldu gene terslendim ” istediniz nedir – telefonu kullanmak konuşmak … paket yükleyin tamam ..ben de tepki verdi 50 TL NEREDE YA PARAMI VERİN YA DA TELEFONU AÇIN …” Yan taraftan şahin gibi bir minik erkek ERKEKLİK yapmaya başladı /gidin şikayet edin hiç kimse o bilgisayara bakmadı tel. numaramı sormadı… SORUM BU :BU SİZİN MÜŞTERİ KAÇIRMA EKİBİNİZ Mİ ??? Nasıl iki dakikada eski operatörden vazgeçtiysem sizden de vazgeçerim orada ki tartışmayı duyan en az 5-6 kişi vardı birisi direk döndü ve çıktı. BİM de bir dakikada kasiyer kontur ve paket farlı şey olduğunu açıkladı ama bana sizin MERKEZDE BUNU KİMSE AÇIKLAMADI…MUHTEŞEM HİZMET İÇİN TEŞEKÜR EDEMEM BEN 67 YAŞINDAYIM HER GÜN SİZİ ZİYARET EDEMEM…

    Cevapla
    • hocam biz sadece içerik üreten bir siteyiz. Türk Telekom değiliz, herhangi bir bağımız da yok açıkçası. İsterseniz siz kendilerin müşteri hizmetlerine ulaşın.

      Cevapla

Yorum yapın