Haber, Mobil Cihazlar, Teknoloji

Yeni Apple Watch ve iPhone SE Modellerinin Detayları Açıklandı

Apple Watch ve iPhone SE modellerinin yeni versiyonları 2022’de tanıtılacak. Bu cihazlarla ilgili önemli detaylar paylaşıldı. İşte o detaylar!

Apple’ın önümüzdeki yıllarda çıkaracağı cihazlar

Son gelen bilgilere göre 2022 Apple Watch akıllı saat serisinde üç farklı model yer alacak. iPhone SE 2022-2023 versiyonu ise önemli yükseltmeler alacak. Son model iPhone SE’nin 3GB RAM belleğe sahip olacağı açıklandı.

Apple’ın gelecek yıl üç yeni Apple Watch modelini piyasaya süreceği bildiriliyor. TF Securities analisti Ming-Chi Kuo, son yatırımcı toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. iPhone SE 2022 ve 2023 modellerinin önemli detaylarını da paylaştı.

İlgili İçerik: Apple Watch SE Yeni Versiyonu ile Tanıtılacak! İşte Özellikleri

Analist, AirPods Pro cihazında da önemli bir yükseltmenin beklendiğini belirtti. Apple Watch serisindeki üç model sporculara özel dayanıklı malzemeden yapılıyor. iPhone SE 2022 modeli 3GB RAM’le gelecek ve klasik görüntüsünü bozmayacak.

iPhone SE’nin 2022 versiyonu eskisinden çok farklı beklenmezken, 2023 modeli ciddi değişimler geçirecek. 2022 sürümünde 4.6 inç ekrana yer verilecek, 2023 sürümünde daha büyük bir ekran tercih edilecek. Tahminlere göre 5.7 inç ila 6.1 inç LCD ekran bekleniyor. Daha yeni sürümünde bellek miktarı 4GB’a çıkacak.

2022’de tanıtılacak Apple akıllı saatler arasında; Apple Watch Series 8 , Apple Watch SE 2022 ve dayanıklı bir spor saati yer alacak. Apple analisti giyilebilir cihazlar hakkında daha fazla detay vermedi. AirPods Pro halefinin de 2022 sonlarında açıklanacağını belirtti. Yeni AirPods, çok daha iyi bir işlemciyle gelecek. Yeni işlevler, sağlık sensörleri ve gövde tasarımı ile tanıtılacak.

ABD’li teknoloji devi Apple, seneye pek çok yeni cihaz tanıtacak. Bunlar arasında iPad Pro ve üst seviye bir iMac de yer alacak. Apple’ın M2 işlemcisinden güç alan, yeni tasarımlı bir MacBook Air de gelebilir. Ve elbette, iPhone 14 serisi de şirketin 2022 planları arasında. iPhone SE 5G ise büyük olasılıkla, 2022’nin ilk yarısında gelecek.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]
Posted by
Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.