Haber, Teknoloji

Xiaomi Watch S1, Avrupa Lansmanından Önce Amazon’da Göründü

Xiaomi Watch S1 akıllı saat çok yakında Avrupa’da tanıtılacak. Lansmandan önce bugün Amazon’da fiyat etiketiyle birlikte listelendi. İşte, Çinli markanın yeni akıllı saati Xiaomi Watch S1’le ilgili son gelişmeler…

Xiaomi Watch S1, Amazon’da 195 €’dan Listelendi

Aralık ayında Xiaomi 12 serisi lansmanı sırasında şık bir tasarıma sahip bir akıllı saat olan Watch S1 de tanıtılmıştı. Akıllı saat, Çin pazarının dışına çıkıyor. Avrupa pazarında satışa sunulacak olan Xiaomi cihazı, Amazon Almanya’da listelendi. Çok yakında küresel çıkışını yapacak. Cihazın Avrupa’da 200 Euro’nun altında bir fiyata satılacağı iddia edildi. İlk olarak 195 € fiyatla Amazon’da listelendi. Çin’deki fiyatı ise 173 dolar idi.

Xiaomi Watch S1, şirketin minimalist tasarım felsefesini hala koruyan zarif ve şık bir tasarıma sahip. Paslanmaz çelik kasası, 326 ppi piksel yoğunluklu 1.43 inç AMOLED dokunmatik ekranı ve safir cam ekran koruması ile öne çıkıyor. Kullanışlı deri kayış ve flor kauçuk kayış seçenekleri mevcut.

AMOLED ekran, güneş ışığı altında bile ekranın kristal netliğinde görünmesini sağlıyor. Hareket halindeyken bile mesajları, gelen aramaları, bildirimleri, aramaları kontrol etmeyi ve uygulamaları kullanmayı kolaylaştırıyor. Xiaomi Watch S1, 117 adede kadar fitness modunu ve 5ATM su direncini desteklerken kapsamlı sağlık bilgileri de sağlıyor.

İlgili İçerik: Xiaomi 12 Ultra Fiyatıyla Cep Yakacak! İşte Son Detaylar

Spor ve sağlık uygulamaları arasında uyku takibi, kalp atış hızı ve kan oksijen seviyesi ölçümleri mevcut. Ayrıca temassız ödemeler için NFC desteği mevcut. Bluetooth aramalarını ve çift frekanslı GNSS konumlandırmayı destekliyor.

Xiaomi akıllı saat tek bir şarjla 12 güne kadar pil ömrü sunan 470mAh batarya ile donatıldı. 24 güne kadar bekleme süresi sunuyor ve manyetik şarjı destekliyor. Xiaomi Watch S1 modeliyle ilgili bir yorumunuz var mı? Avrupa’da satışa sunulduğunda bu cihazı almayı düşünür müydünüz?

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.