Başlangıç Haber Xiaomi Mi 10 ve Mi 10 Pro Global Lansman Tarihi Açıklandı

Xiaomi Mi 10 ve Mi 10 Pro Global Lansman Tarihi Açıklandı

0

Önceki haftalarda Çin’de gerçekleştirilen lansmandan sonra MWC etkinliklerinde tanıtılması beklenen Xiaomi Mi 10 ve Xiaomi Mi 10 Pro modelleri Koronavirüs sebebi ile tanıtılamamıştı. Bu aksaklık sonrası yetkililerden yeni bir tarih geldi!

Xiaomi Mi 10 Pro
Xiaomi Mi 10 Pro

Xiaomi Mi 10 Pro lansmanı için bir tarih belirten yetkililer Xiaomi Mi 10 Pro için herhangi bir fiyat açıklamasında bulunmadı. Koronavirüs sebebi ile iptal edilen pek çok etkinlik bulunuyor. Bu etkinlikler içerisinde en önemlilerinden biri de MWC etkinliği.

Şirketlerin etkinliğe katılmama kararları açıklanırken Xiaomi bu konuda sessizliğini koruyordu. Etkinliğin iptal olması ile beraber Xiaomi Mi 10 Pro’nun başka bir lansmanda tanıtılması bekleniyordu.

Xiaomi Mi 10 Pro
Xiaomi Mi 10 Pro

Şirket etkinlik için Twitter, YouTube ve Facebook hesaplarından canlı yayın yapacak. Xiaomi yeni cihazlarının lansmanını 27 Mart 2020 tarihinde Türkiye saati ile 16.00‘da yapacak. Birçok kullanıcı yeni modellerin ülkemize gelmesini merakla bekliyor.

Xiaomi Mi 10 Pro pek çok özelliği ile dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Lansmanda pek çok cihazın tanıtılacak olması Xiaomi Mi 10 Pro için dezavantaj olabilirdi. Xiaomi bu lansmanın ertelenmesini fırsat bilerek yeni modellerini lansman tarihinden hemen sonra piyasaya sürebilir.

Xiaomi Mi 10 Pro fiyatı ise 5540 TL bandında seyrediyor. Rakiplerine nazaran uygun olması bu kadar güçlü donanımı içeriyor olması Xiaomi Mi 10 Pro’yu tercih edilebilir kılıyor.

Yanıt Ver

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!