Xiaomi 12 Lansmanı Bugün: MIUI 13 Pad Tanıtılacak!

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin büyük lansmanı bugün gerçekleşecek. Xiaomi 12 serisi, Watch S1 ve MIUI 13 ara yüzü bugün tanıtılacak. Son bir sürpriz daha geldi: MIUI 13 Pad de bugün görücüye çıkıyor…

Xiaomi Lansmanı Bugün: İşte Tanıtılacak Ürünler – MIUI 13 Pad Güncellemesi Geliyor!

Xiaomi 12 serisi akıllı telefonlar aylardır heyecanla bekleniyor. Bugünkü lansmanda tanıtılacak tek ürün Xiaomi 12 serisi olmayacak. İş dünyasına özel Xiaomi Watch S1 akıllı saat modeli ve MIUI 13 ara yüzü de tanıtılacak. Şirketin son sürprizi ise MIUI 13 Pad adlı yeni tablet bilgisayar ara yüzü oldu…

MIUI 13 tablet güncellemesi en az iki adet kayan pencerede, ikiden fazla uygulama için çoklu görevlerde rahatlık sunacak. Tanıtımda daire şeklindeki ekranlı ve sağında iki tuşu bulunan Watch S1 akıllı saat de beğeniye sunulacak. Xiaomi bu saati için “her durumda zarif ve güçlü” ifadelerini kullandı. Watch S1 akıllı saatin, LTE özelliklerine sahip ilk Xiaomi giyilebilir cihazı olması bekleniyor.

Xiaomi şu ana dek Xiaomi Pad 5 ve Pad 5 Pro tablet modelleriyle başarıyı yakaladı. Bu tablet bilgisayarlar MIUI 12.5 ile piyasaya sürüldü, MIUI 13 çıktığında güncellemeyi alacaklar. Xiaomi Pad 5 sahipleri şirketin sunacağı iyileştirmelerden faydalanacak.

İlgili İçerik: Xiaomi 12 Pro İddialı Bir Ekranla Geliyor! İşte Detaylar

En iyi 3 bin adet uygulamanın MIUI 13 Pad güncellemesi ile Xiaomi tabletleri için getirileceği de açıklandı. MIUI 13 Pad güncellemesinin getireceği çift pencere özelliği sayesinde, Xiaomi Pad 5 cihazında çoklu görevler daha özgürce yerine getirilebilecek. Kullanıcılar tarayıcıda aynı anda iki pencere açarak aynı anda alışveriş yaparak, bir diğer sekmeden ürün incelemelerini okuyabilecek.

MIUI 13 Pad tablet ara yüzü bugünkü lansmanda tanıtılacak. Xiaomi markasının bugünkü lansmanında yeni tanıtacağı bu ürünlerden herhangi birini satın almayı düşünüyor musunuz?

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın