Başlangıç Windows Windows 10 Anniversary Nasıl Yüklenir?

Windows 10 Anniversary Nasıl Yüklenir?

0

Windows 10 anniversary nasıl yüklenir? Windows 10 yazılımının yıldönümü yüklemesi olan Anniversary yazılımı cihazınıza otomatik olarak yüklenmediyse bu yazıyı takip etmelisiniz.

Windows 10 Anniversary Nasıl Yüklenir?
Windows 10 Anniversary Nasıl Yüklenir?

Windows 10 Anniversary Nasıl Yüklenir? Detaylar

Bilgisayar yazılım firması Microsoft tarafından geliştirilen Windows 10 Anniversary yazılımı çoğu bilgisayarda otomatik olarak indirilip yüklense de hala çoğu bilgisayar için bu durum aynı değildir. Bu yüzden Windows 10 Anniversary yazılımı bilgisayarınıza nasıl yükleyeceğinizi öğrenmek istiyorsanız bu yazıyı mutlaka okumalısınız.

Önerilen İçerik: Windows 10 VPN Ekleme

Windows 10 ve Anniversary Nedir?

Windows 10 Microsoft yazılım firması tarafından geliştirilmiş olan bilgisayar yazılım programıdır. Anniversary ise Microsoft’un yıldönümü için geliştirmiş olduğu özel yazılım güncellemesidir. Bilgisayarınızın daha kaliteli ve hızlı çalışması için yazılım güncellemelerini yapmak bilgisayarınız için oldukça önemlidir. Yazılım güncellemelerini nasıl yapacağınızı doğal olarak bilemiyor olabilirsiniz. Fakat bu yazımız sayesinde siz de bilgisayar programcılarından yardım almadan tek başınıza halledebilirsiniz.

Windows 10 Anniversary Güncellemesi

Bu güncellemeyi bilgisayarınıza yüklemek için öncelikle Microsoft internet sitesinden Anniversary güncellemesinin yazılımını indirmelisiniz. Güncellemeyi indirdikten sonra yazılım bilgisayarınız için uyumluluk testi başlatacaktır. Test işlemi bittikten sonra yazılımın kurulumu ve indirme işlemi tamamlanacaktır. Daha sonra ise indirme işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınız yeniden başlatılacaktır. Bilgisayarınız yeniden başladıktan sonra Windows 10 Anniversary yüklemesi tamamlanmış olacaktır. Burada dikkat etmeniz gereken nokta ise dizüstü bilgisayarlar için, yükleme sırasında bilgisayarınızın güç adaptörü mutlaka bağlı olmalıdır.

Bu işlemler ile kısa sürede Windows 10 Anniversary güncellemesi yükleme işlemini basit ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazılımın yüklemesini yapmak bilgisayarınızın kaliteli ve hızlı bir şekilde çalışması için oldukça önemlidir. Yükleme için bu adımları sırasıyla ve eksiksiz olarak takip etmelisiniz. Eğer bu işlemler ile güncelleme yüklenmediyse ve ya yükleme işlemini anlamadıysanız bilgisayarınızın güvenliği için mutlaka bilgisayar programcılarından yardım almalısınız.

Yanıt Ver

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!