Ana sayfa HEPSİ Whatsapp – Hesabınızı herhangi biri kapatabilir!

Whatsapp – Hesabınızı herhangi biri kapatabilir!

0

Whatsapp hesabınızı herhangi biri sizden habersiz kapatabilir mi ?

Whatsapp uygulamasını kullananlar demektense herkes demeyi tercih ediyorum. 1 milyarın üzerindeki aktif kullanıcı ile dünyanın en büyük mesajlaşma platformu olan WhatsApp, bu büyüklüğün vermiş olduğu güvenlik açıklarını sürekli giderme çalışmalarında.

Geçtiğimiz günlerde yazışmaları özel bir teknik ile şifreleyen WhatsApp, bu günlerde  sanırım müşterileri ile ilgilenmekten biraz çekiniyor. Sizin hesabınızı kendi hesabı gibi gösterip [email protected] adresine HESABIMI KAPATIN talebinde bulunan birisi sizin hesabınızı kapattırabiliyor. Eğer sürekli aktif değilseniz gelecek bir bildirimi kaçırmanız muhtemel. Bu sırada telefon doğrulaması bile istemeden yazılan Postaya göre hesabınızı sorgusuz sualsiz donduruyorlar. 30 gün içerisinde aksini onlara ifade etmiyorsanız hesabınızı kapatıyorlar.

Bu bilginin kötü amaçla kullanılması kesinlikle kullanıcının kendi tercihidir. Tüm sorumluluk işlemi yapan şahsa aittir. Bilginin doğru olduğu çeşitli kaynaklarda ve testlerde ıspatlanmıştır. Testleri burada göstermek yasal değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!