Başlangıç Haber Vivo Watch 2 Tasarımı Ortaya Çıktı! İşte Sürpriz Detaylar

Vivo Watch 2 Tasarımı Ortaya Çıktı! İşte Sürpriz Detaylar

1

Bugüne dek akıllı telefon modelleriyle adından söz ettiren Çinli şirket, bu kez de iddialı bir akıllı saat modeliyle karşımıza çıkıyor. Vivo Watch 2 tasarımı resmi lansmandan önce ortaya çıktı. Görüntüler, yeni Vivo cihazın önemli özelliklerine ışık tutuyor. İşte, detaylar!

Vivo Watch 2 Tasarımı ve Özellikleri

Geçen yıl serinin ilki olan Vivo Watch akıllı saat duyuruldu. Bu hafta da serinin devamı olan Vivo Watch 2’nin görselleri ve bazı önemli özellikleri ortaya çıktı. Çinli şirket, yeni akıllı saatini de tanıtacağı lansmanı yakın bir tarihte düzenleyebilir.

Vivo Watch 2’nin bazı görselleri sızdırıldı ve böylece bazı ipuçları elde edildi. Fotoğraflara bakılırsa, Vivo Watch 2 dairesel bir ekranla gelecek. Yuvarlak kasa modelleri her zaman daha çok tercih ediliyor. Hem deri hem de silikon kayış seçenekleri olacak. Vivo akıllı saatte dahili GPS, adım sayar ve kalp atış hızı sensörü gibi özellikler yer alacak. Ayrıca eSIM işleviyle geleceği tahmin ediliyor.

Sızıntıyı yapan site, Vivo Watch’tan daha dayanıklı ve daha büyük bir pille gelebileceğini iddia etti. Vivo Watch 2’nin pil kapasitesi 501 mAh olabilir. Serinin önceki modelinde 478 mAh’lık pil yer alıyordu. Vivo Watch 46mm kadran boyutuna sahipti. Watch 2’nin kadran boyutu bundan daha büyük olacaktır.

İlgili İçerik: Oppo Watch Free Türkiye Fiyatı Açıklandı: İşte Özellikleri

Paylaşılan görsel, akıllı saatin yeşil ve siyah renklerini gösteriyor. Oldukça şık görünen saatlerde iki adet fiziksel tuşun bulunduğu göze çarpıyor. Akıllı saatlerin OLED ekrana sahip olması ve bataryasının 2 haftaya kadar pil ömrü sunması bekleniyor.

Vivo Watch 2 hakkında şirketin resmi bir açıklaması yok. Yıl sonuna kadar temel özellikleri sızdırılmaya devam edecektir. Aralık’ta veya 2022 başlarında da resmi olarak tanıtılacağını tahmin ediyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!