Vivo V2168A TENAA’da Listelendi: İşte Özellikleri

Çinli sertifika yetkilisi TENAA’nın web sitesinde, şirketin yaklaşmakta olan bir akıllı telefon modeli listelendi. İşte, yeni Vivo akıllı telefonla ilgili beklenen özellikler…

Vivo V2168A Kod Adlı Akıllı Telefon Listelendi

TENAA listeleri genellikle yolda olan ve tanıtımı yakında olacak akıllı telefonları gösterir. Çinli sertifika sitesi, Vivo şirketinin yaklaşmakta olan bir akıllı telefonun lansmanına hazırlanıyor olabileceğini gösteriyor. Web sitesinde görüntülerle birlikte V2168A model numarasını taşıyan yeni bir telefon görüldü. Bu cihazın, 6 GB’a kadar RAM ile eşleştirilmiş sekiz çekirdekli bir yonga setine sahip olması bekleniyor. TENAA, kısa süre önce de bir başka Vivo modelini açığa çıkardı.

Şirket henüz Vivo V2168A akıllı telefon hakkında herhangi bir ayrıntıyı resmi olarak açıklamadı. Şu an için sadece bu bilgiler paylaşıldı. 6GB RAM, 128GB depolama alanı ve 2.1 GHz saat hızında çalışan sekiz çekirdekli bir işlemci söz konusu.

İlgili İçerik: Vivo Y55s 5G Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

Vivo V2168A kod adlı akıllı telefon, 6.51 inç HD+ (720×1600 piksel) LCD ekrana sahip olacak şekilde listelendi. TENAA listesi, ekranın yenileme hızından bahsetmiyor. Vivo V2168A, 13 megapiksel birincil kamera ve 2 megapiksel ikincil kameradan oluşan çift arka kamera kurulumuyla gelecek. TENAA listesine göre akıllı telefon 8 megapiksel selfie kamerası ile donatılacak.

Vivo akıllı telefonun Wi-Fi ve Bluetooth ile birlikte LTE bağlantısına sahip olması bekleniyor. Akıllı telefonun ayrıca USB Type-C bağlantı noktası üzerinden şarj olan 4.910 mAh kapasiteli bir pil ile gelmesi bekleniyor. Ayrıca, 171 gram ağırlığında olacağı iddia ediliyor.

TENAA şimdilik, Vivo V2168A için Siyah seçeneği ve Mavi degrade renk seçeneğini gösteriyor. Şirketten açıklama gelmemiş olsa da, TENAA gibi güçlü bir kaynağa dayanılarak, telefonun yakında Çin’de tanıtılması bekleniyor.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın