en iyi adımsayar uygulaması
En İyiler, Mobil Cihazlar

En iyi 8 Adım Sayar Uygulaması Internetsiz ✔️ Ücretsiz 2022

Günlük ne kadar yürüyüş yaptığınızı öğrenmek için en iyi adım sayar uygulaması işinizi kolaylaştırır. Hem kaç adım attığınızı öğrenirsiniz, hem de kalori hesabı yapmanıza yardımcı olur. Sadece pedometre (adım sayar) olarak kullanabileceğiniz uygulamaların yanı sıra hem adım sayar hem de kalori hesabı yapan uygulamalar mevcuttur. Böylece forma girmek çok daha kolaydır.

İnternetsiz En iyi Adım sayar Uygulaması

en iyi adımsayar uygulaması
en iyi adım sayar uygulaması

Adım sayar uygulamaları telefonunuzu yanınızda olduğu her an çalışacaktır. Elinizde, cebinizde çantada olması fark etmez. Ayrıca ekran kilidi açık ya da kapalı olması da çalışmasını değiştirmez. İnternetsiz adımsayar uygulaması internet ve şarj tüketmemesi ile oldukça kullanışlıdır.

Android kullanıcısı iseniz adım sayar olarak kullanabileceğiniz uygulamalar içinden güvenilir olanları seçmelisiniz. Çünkü yanlış hesap yapan uygulamalar sizi yanıltabilir. Bu tür uygulamalar çokça şarj tüketebilir. Daha az şarj harcayan uygulamaları seçmeye özen göstermelisiniz.

1. Adım Sayar – Ücretsiz Pedometre Ve Kalori Sayacı

adım sayar
adım sayar

En iyi adımsayar uygulamaları arasında sevilen bir uygulamadır. Az şarj tüketmesi ile öne çıkar. Adım sayma, yürüme süresi hesaplama, yakılan kalori, içilen su gibi tüm detaylar hesaplanır. Sağlığınız ve formunuz için kullanılabilecek bir uygulamadır. Toplanan verilerle sizin için haftalık grafikler oluşturulur ve performansınızı görmeniz sağlanır. Ayrıca uygulama içinde size yararlı olacağı düşünülen beslenme ve spor tüyoları da verilecektir.

2. StepApp Adım Sayar

stepsapp
stepsapp

Adım sayar olarak sunulan uygulamada aynı zamanda kalori hesaplama da mevcut. Yürünülen mesafeyi hesaplama ve kilo kaybını hesaplama gibi ek özellikler de sunuluyor. Bu uygulamanın ara yüzü oldukça basit olduğu için herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilecektir.

3. Pedometre – Adım Sayacı Kalori Ve Kilo Takipçisi 

pedometre
pedometre

En iyi adımsayar uygulaması arayanlar için seçeneklerden biridir. Ücretsiz olan uygulama aynı zamanda az şarj tüketir. Hem adım sayar hem de kalori takibi yapar. Elde ettiği verilerle hazırladığı istatistikleri size sunarak kendiniz için ders çıkarmanızı sağlar. Ayrıca kalorisi düşük sağlıklı tariflerle sizi destekler.

İlgini çekebilir: En iyi Kelime Sayacı Siteleri

4. Pedometre – Adım Sayıcı, Kalori ve Kilo Takipçisi

step counter
step counter

Android için en iyi adım sayar denilince muhtemelen karşınıza bu uygulama çıkar. Hatırı sayılır bir indirme sayısına sahip olan uygulama diğerlerine nazaran daha çok özellik sunmaktadır. Adım sayma, kalori takibi, arkadaşlarınla iletişim gibi özellikler vardır.

Eğilimler sekmesinden kendi geçmişinizi görebilirsiniz. Gruplar sekmesinden uygulamayı kullanan diğer arkadaşlarınızla iletişime geçebilir, verilerini görebilir ve birbirinizi teşvik edebilirsiniz. Ben sekmesinden ise kilo takibi yapmanız sağlanır.

Konumunuzu harita üzerinden izleme özelliği mevcuttur. Sağlıklı atıştırmalık tarifleri ile kalorisi düşük yemekler önerir. Doğruluğunun yüksek olması ve pek çok telefonla uyumlu olması sayesinde sevilerek kullanılır.

5. Adım ve Kalori Sayacı

adım ve kalori sayacı
adım ve kalori sayacı

İphone için en iyi adım sayar arayanlar bu uygulamayı kullanabilirler. GPS izleme yapmayıp telefondaki sensörü kullandığı için hem internet hem de şarj tüketmez. Yürüme mesafesi, hızı, kalori yakımı gibi özellikler sunulur. Giriş yapmadan kullanıma uygundur.

6. Adım İzleyici – Adım Sayar

Adım izleyici uygulaması en iyi adım sayar uygulamalarından biridir. 10 milyondan fazla indirmeye sahip bu adım sayar uygulaması 550bin kullanıcıdan 4,9 ortalama puan almayı başarmıştır.

Adım sayma takibi gün içerisinde sürekli olarak yapılır. Bu da telefonunuzda güç tüketimine sebep olur. Fakat bu adım sayar uygulaması günlük adımlarınızı büyük oranda pilden tasarruf sağlayan yerleşik sensörlerle sayıyor.

7. Adım Sayar GPS – adım sayacı

GPS üzerinden adım sayma ve kat ettiğiniz mesafenin ölçüsünü görme gibi özellikler arıyorsanız Adım Sayar GPS – Adım Sayacı uygulaması tam size göredir.

İnternetsiz adımsayar olma özelliği ile rakiplerine bu alanda üstünlük sağlayan bu adımsayar uygulaması kalori hesaplama ve kilo verme ipuçları ile donatılmıştır. 500.000 üzerinde indirmeye sahip olan bu uygulamayı mutlaka deneyip kararınızı öyle verin.

8. Pedometre – Adımsayar

Android ve iOS için en iyi adımsayar uygulamalarından biri olan Pedometre – Adımsayar uygulaması oldukça kullanışlı bir uygulama.

Diğer adımsayar uygulamalar ile aynı görevi üstlense de App Store üzerinde 4,9 oy almayı başarmış bu uygulama oldukça beğeniliyor. “Pedometre” attığınız adım sayısını kaydeder ve yaktığınız kalori miktarı, mesafe, yürüyüş süresi ve saatlik hızla birlikte gösterir.

Adımsayar, aşağıdaki insanlar için tavsiye edilir:

– Adım sayınızı kontrol etmek istiyorsanız.

– Bir adımsayar denemek istiyorsanız.

– Bir diyete girmek istiyorsanız.

– Yürüyüşlere ve gezintilere gidiyorsanız.

– Koşuya gidiyorsanız.

– Popüler bir adımsayar kullanmak istiyorsanız.

– Adımsayar ekranınızı sosyal medyada paylaşmak istiyorsanız.

– İşiniz için çok yürüyorsanız.

– Kullanımı kolay bir adımsayar istiyorsanız.

– Daha fazla yürümek istiyorsanız.

– Bir yürüyüş alışkanlığı oluşturmak istiyorsanız.

– Kendinizi formsuz hissediyorsanız.

– Sizin sevdiğiniz bir teması olan bir adımsayar kullanmak istiyorsanız.

– Etrafta elde taşınır bir adımsayar taşımak yerine akıllı telefonunuzu kullanmak istiyorsanız.

Android  ve iOS (iPhone) için en iyi adım sayar uygulamalarını listelediğimiz bu içeriğin sonuna geldik. Listedeki uygulamalar sayesinde adımlarınızı sayabilir ve günde kaç adım attığınızı rapor olarak kayıt edebilirsiniz. Daha sonra bu raporlara göre dönemsel olarak ne kadar adım attığınızı ve ne kadar kalori harcadığınızı detaylı olarak analiz edebilirsiniz.

Adım sayar uygulamaları sayesinde günlük kalori hedefinizi tamamlayabilirsiniz. Kaç adım attığınızı bilmek, kısa ve uzun sürede kalori analizleri yapmanıza yardımcı olur. Günlük atılan adımı sayan uygulamaların kullanılması oldukça yaygınlaşıyor. En iyi adım sayar uygulamalarını yazımızda bulabilir ve içinden size en uygun olanı tercih edip kullanabilirsiniz.

En iyi adımsayar uygulaması hakkında sıkça sorulan sorular;

Akıllı telefonunuz için en iyi adımsayar uygulamalarını araştırırken pek çok soruya denk gelebilirsiniz. Ziyaretçilerimizin bize iletmiş olduğu bazı soruları bu bölümde sizlerle paylaşıyoruz. Sadece soruları değil, yanıtları da sizlerle paylaşarak benzeri soruları sormak isteyen ziyaretçilerimize zaman kazandırmayı ve bilgi vermeyi hedefliyoruz.

En iyi adımsayar uygulaması hangisidir?

Google Play Store üzerinde bulunan Adım Sayar – Pedometre ve Kalori Sayacı adındaki bu adımsayar uygulaması adından sıkça bahsettiriyor. Market üzerinde de editörün seçimi arasında kendisine hep yer buluyor.

1 milyon üzerinde değerlendirmeden 5 üzerinden 4,9 puan almayı başarmış bu uygulama en iyi adımsayar uygulaması olarak adlandırılabilir.

Cep telefonu adımsayar için uygun bir teknoloji midir?

Adımsayar uygulamalarının en iyi çalıştığı donanımlardan biri de akıllı telefonlardır. Akıllı saatler ve akıllı telefonlar için geliştirilmiş en iyi adımsayar uygulamaları ile hem kalori hesabı yapabilirsiniz hem de ne kadar hareket ettiğinizin istatistiğini tutabilirsiniz.

Samsung adımsayar uygulaması yayınladı mı?

Samsung Health uygulamasında adımsayar özelliği bulunuyor. Samsung adımsayar uygulaması olarak da bilinen bu uygulamayı Samsung telefonlarınızda kullanabilirsiniz.

Diğer uygulamalar da Android platformlarında çalıştığı için Samsung telefonlarda da çalışmaktadır.

Ücretsiz adımsayar uygulamaları iyi çalışıyor mu?

Adımsayar uygulamalarının pek çoğu ücretsizdir. Uygulama içi satın almalar içerseler de pek çok özelliği ücretsiz olarak kullanmanıza izin verirler. Ücretsiz adımsayar uygulamaları iyi çalışır.

Huawei adımsayar uygulaması yayınladı mı?

Huawei’nin geliştirmiş olduğu adımsayar uygulaması Huawei Health ile adımsayar gibi özelliklere erişebilirsiniz. Uygulamayı indirmek ücretsizdir. Uygulama sağlık için bir dizi farklı özellikleri de bünyesinde barındırır.

Türkçe adım sayar uygulaması işlevsel midir?

Pek çok uygulamanın Türkçe dil desteği bulunuyor. Yayıncıları Türk olmasa da Türkiye pazarını es geçmediklerini görmek mümkün. Pek çok adımsayar uygulamasının Türkçe versiyonu var. Ve diğer dillerdeki tüm özellikler Türkçe dilinde de kullanılabiliyor.

İnternetsiz adım sayar uygulaması olur mu?

İnternetsiz adımsayar uygulaması olur. Listede yer alan uygulamalardan birkaçı internet kullanmadan adım sayıyor ve ölçüm yapıyor.

Ücretsiz pedometre ve kalori sayacı uygulaması bulabilir miyim?

Google Play Store ve App Store üzerinde pek çok pedometre ve kalori sayacı uygulaması bulunuyor. Bunlardan en iyi 3 tanesi genelde editörün seçimi oluyor. Farklı uygulamaları deneyerek farklı özellikleri keşfedebilir ve sizin için en iyi pedometre vs kalori sayacı uygulamasını bulabilirsiniz.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[3 kişinin oyu: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.