Başlangıç Mobil Cihazlar Video Küçültmeye Yarayan Android Uygulamalar

Video Küçültmeye Yarayan Android Uygulamalar

0

Video küçültmeye yarayan Android uygulamalar hangileridir? Uzun süreli çekilen videolar yüksek boyutlara sahip olabilir. Çekmiş olduğunuz bu videoları mail, WhatsApp, Facebook gibi uygulamaları kullanarak paylaşmak mümkün değildir. Video küçültmeye yarayan Android uygulamaları kullanarak, videoları küçültebilir ve arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Video Küçültmeye Yarayan Android Uygulamalar
Video Küçültmeye Yarayan Android Uygulamalar

Google Play Store’de video küçültme işlemini yapacak birçok uygulama vardır. Çekilen videolarda asıl amaç, kaliteyi bozmamaktır. Ücretsiz ve hata vermeden kullanabileceğiniz video küçültme uygulamalarını sizler için araştırdık.

Video Küçültmeye Yarayan Android Uygulamalar Hangileridir?

Video sıkıştırma uygulamaları android için oldukça faydalı programlar arasında. Özellikle daha düşük depolama kapasitesine sahip olan Android telefonlar için vazgeçilmez olan en iyi video sıkıştırma uygulamalarını şu şekilde sıralayabiliriz.

1. Video Compress

Video küçültme işlemini yapar ve tekrar cihazınıza kaydeder. Sıkıştırma işlemine başlamadan önce video kalitesini yüksek, normal veya düşük olarak seçebilirsiniz. Küçültme işlemini yaptıktan sonra video çözünürlüğü beğenmezseniz, orijinal videoyu tekrar cihazınızda görüntüleyebilirsiniz.

Bildiğiniz tüm video formatlarını destekler. Videonun sesini keserek dosya boyutunu daha da düşürebilirsiniz. Videoyu ses formatına da çevirebilirsiniz. Video boyutu küçüldüğü için, veri kullanımından tasarruf ederek, sosyal medya uygulamalarıyla arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

2. Resize Video

Video boyutunu küçültme, yeniden boyutlandırma, istenmeyen bölümleri kesme, müzik ekleme ve ses kısma işlemlerini yapabilirsiniz. Kaydettiğiniz videoları sosyal medya uygulamalarını kullanarak istediğiniz kişilere rahatlıkla gönderebilirsiniz.

Videos Movies Compressor

Hig-end ileri sıkıştırma teknolojisini kullanarak videoların boyutlarını küçültür. . Günümüzde bildiğiniz birçok video formatını destekler. Cihazınızdan bir video seçin ve ne kadar küçültmek istediğinizi seçip, kaydedebilirsiniz. Küçültme işleminin ardından, videoyu istediğiniz kişiye rahatlıkla gönderebilirsiniz.

3. Video Dieter 2

Çektiğiniz her videonun boyutunu küçülterek, sosyal medya uygulamalarıyla paylaşma imkânı tanır. Uygulama video kırpma, müzik ekleme, hızlandırma özelliklerine sahiptir. Video küçültme işlemini yapmadan kalite ve çözünürlüğü ayarlamanıza yardımcı olur. Video boyutunu küçülttüğünüz için, depolama alanından tasarruf etmiş olursunuz.

4. Panda Video Sıkıştırıcı Film Ve Video Boyut Küçültücü

Video kalitesini düşürmeden, çekmiş olduğunuz videonun boyutunu en iyi şekilde küçültür ve sıkıştırır. Mp4, avi, mkv, flv, rmvb, 3gp, mpeg, wmv ve mov video formatlarını destekler. Mobil internet ve depolama alanından tasarruf edip, arkadaşlarınıza göndermek için Panda uygulamasını kullanabilirsiniz.

Bu konumuzda video küçültmeye ve video sıkıştırmaya yarayan Android uygulamaları inceledik. Sizlerde bu konu ile ilgili yorumlarınızı bizlere iletebilirsiniz.

Yanıt Ver

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!