Türk Telekom Sil Süpür Çıkmıyor Sorunu Çözümü

Türkiye’nin en çok kullanılan GSM operatörlerinden Türk Telekom firmasının kampanyası olan Sil Süpür hizmeti, bedava dakika, SMS ve internet paketi veren bir kampanyadır. Türk Telekom Sil Süpür Çıkmıyor sorunuyla karşı karşıya kalan Türk Telekom müşterileri için bu içeriğimizde bu kampanyadan nasıl yararlanacağınızı detaylıca açıkladık.

Türk Telekom Sil Süpür Çıkmıyor
Türk Telekom Sil Süpür Çıkmıyor

Türk Telekom müşterisi iseniz ve bu sorunla karşılaşıyorsanız, bu sorunla ilgili olarak bu içeriğimizde detaylı bilgi sahibi olabilir ve sorununuzu çözebilirsiniz. Türk Telekom Sil Süpür hizmetinden yararlanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yüklemek zorundasınız. Sil Süpür oyununu oynadıktan sonra kazanacağınız hediyeler her haftanın Çarşamba ve Cuma günü 06:00’a kadar yenilenmektedir. Tüm Türk Telekom müşterileri ilgili günlerde hediyelerini alabilmektedir.

Türk Telekom Sil Süpür Uygulaması Nedir?

Kampanya neticesinde internet, sınırsız konuşma, Muud Premium üyelik ve diğer sürpriz hediyeler verilmektedir. Sil Süpür uygulaması tamamen ücretsizdir ve herhangi bir kayıt gerektirmemektedir. Kampanyadan sadece Türk Telekom müşterileri değil, BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknoso gibi tarifeleri kullanan bireysel faturasız müşteriler de yararlanabilmektedir.

Uygulamayı Tekrar Yüklemek

Türk Telekom Sil Süpür Çıkmıyor sorunuyla karşılaşan kullanıcılar bedava internet ve konuşma paketi gibi özelliklerden faydalanamamaktadır. Sorunun çözümü ise oldukça basittir. Hatanın çözümünün ilk adımı olarak, hali hazırda yüklü uygulamayı kaldırıp yeniden kurma yöntemini deneyebilirsiniz. Telefonunuzun ayarlar kısmından uygulamayı kaldırdıktan sonra tekrardan yükleyin. Telefon numaranız ile giriş yaptığınızda uygulamanın menü kısmında kampanyanın aktif olacağını göreceksiniz. Genellikle bu yöntemle, sorun ortadan kalksa da sorun hala daha kalkmadıysa diğer yöntemleri deneyebilirsiniz.

Sorun hala daha devam ediyorsa, tarayıcı geçmişini temizleyin ve cep telefonunuzu baştan başlatın. Telefonunuz tekrardan açıldığında uygulamayı bir kez daha kaldırıp yüklemeyi deneyin, sorun hala daha devam ediyorsa hat kaynaklı bir problem de yaşıyor olabilirsiniz.

Hat Kaynaklı Problemler

Hat kaynaklı problem olup olmadığını öğrenmek için sim kartınızı başka bir telefona takın ve hattı taktığınız telefona Sil Süpür uygulamasını yükleyerek deneme yapın. Eğer sorun çözülmüş ise hat kaynaklı bir sorun olmadığı, sorunun telefon kaynaklı olduğunu anlayabilirsiniz. Bu noktada telefona format atmalı ardından uygulamayı yeniden yüklemelisiniz.

Hat kaynaklı problemler genellikle Turkcell ve Vodafone gibi hatlardan Türk Telekom hattına geçen kullanıcılar tarafından yaşanmaktadır. Hat geçişlerinde teknik problemlerden dolayı Türk Telekom hattını kullansanız da Sil Süpür uygulamasından yararlanamayabilirsiniz. Anlattığımız yöntemlerin hiç biri sorununuzu çözemediyse, son olarak müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Türk Telekom Müşteri hizmetleri olan 444 1 444 numaralı hattı arayarak, Sil Süpür uygulamasında hata aldığınızı söyleyerek direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Müşteri hizmetleri sorunun hat kaynaklı mı yoksa telefon kaynaklı mı olduğunu tespit edecek ardından sizi yönlendirecektir. Eğer hattınızı Türk Telekom şirketine geçirdiyseniz ve bu nedenden dolayı Sil Süpür uygulamasında sorun yaşıyorsanız, Türk Telekom yetkilileri sizi en yakın Türk Telekom mağazasına yönlendirecektir.

“Türk Telekom Sil Süpür Çıkmıyor Sorunu Çözümü” üzerine bir yorum

  1. Sil Süpüre girdiğimde; Basılı Faturadan SMS bildirimine geç diye komut geliyor. Kabul ediyorum. Dalga geçer gibi “Şu anda işlem yapamıyoruz, sonra deneyin” diye bildirim geliyor. Hediye vermemek için müşteri ile dalga geçiyorlar.

    Cevapla

Yorum yapın