TLM Coin Nedir? TLM Coin Nasıl ve Nereden Alınır?
Borsa, Haber, Kripto Para

TLM Coin Nedir? (Alien Worlds) ✔️ Fiyatı, Geleceği, Yorumu

Birçok oyuncunun ve yatırımcının ilgisini çeken TLM Coin, son zamanların en popüler kripto para tokenlerinden biri olma özelliğini taşıyor. Alien Worlds isimli oyunun çerçevesinde geliştirilen bu kripto para, hızlı bir şekilde birçok kişinin merceğine girdi ve yüksek miktarda yatırım almayı başardı. Eğer siz de Alien Worlds oyununu merak ediyor ve TLM Coin nedir diye soruyorsanız doğru içerikte bulunuyorsunuz. İçeriğimizde tüm detaylarıyla TLM Coin nedir, ne amaçla kullanılıyor, yorumları ve geleceği nasıldır, nereden alınır gibi sorulara cevap vereceğiz.

TLM Coin Nedir? TLM Coin Nasıl ve Nereden Alınır?
TLM Coin Nedir? TLM Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

TLM Coin (Alien Worlds) Nedir?

TLM Coin, özünde Alien Worlds ismi verilen oyunun ana para birimi olması için üretilmiştir. Ethereum altyapısına sahip olan bu kripto para birimi, strateji tabanlı bir oyun olan ve ekonomik rekabeti amaçlayan Alien Worlds oyununda kazanılabilir, ticareti yapılabilir ve madenciliği gerçekleştirilebilir. Bunun yanında yüksek TLM Coin sahipleri oyun içerisindeki Dünya’da yönetim hakkında kararlar verebilmektedir.

Bu kripto para ve oyunun içerisinde büyük bir NFT pazarı ve yüksek market hacmi bulunmaktadır. Bu tarz projeleri birkaç kripto para biriminde de görüyoruz ancak bugüne kadar en başarılı olan ve en yüksek hacme ulaşmayı başaran proje TLM Coin’dir. Bu kripto para hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz TLM Coin White Paper sayfasını inceleyebilirsiniz.

Alien Worlds Oyunu

Yapay zekâ destekli bir oyun olan ve içerisinde geniş bir evreni barındıran Alien Worlds, oyun içerisinde kripto paralara dair birçok detay içeriyor. Blockchain oyunu olarak bilinen bu oyunumuzda karakterinizi oluşturarak geniş uzayda belirli görevleri yapmaya ve kendinizi geliştirmeye çalışıyorsunuz. Gezegenler alıp geliştirebileceğiniz, başka oyuncularla mücadele edebileceğiniz ve evrenin hükümdarı olabileceğiniz bu oyun somut olarak para kazanmanızı da sağlıyor.

Alien Worlds oyunu ile TLM Coin kazanabiliyor ve ister nakde çevirebiliyor, isterseniz de kendinizi geliştirmek için kullanabiliyorsunuz. Kısacası kendi içerisinde bir ekonomi bulunduran ve bu ekonomi sayesinde borsalarda listelenmeyi başaran Alien Worlds, birçok kripto para yatırımcısının ve oyun severin dikkatini çekmeyi başarıyor. Oyuna AlienWorlds.io üzerinden ücretsiz bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Fakat öncesinde Wax cüzdanı oluşturmayı unutmayın.

kripto para
kripto para

TLM Coin İstatistikleri

Yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi birçok kişinin ilgisini çeken bu oyun ve kripto para birimi hızlı bir şekilde yükseliş gösterdi. En yüksek market hacmine sahip oyun projesi olan TLM Coin, madenciliği yapılmasına ve oyun üzerinden kazanılmasına rağmen, yüzbinlerce yatırımcıyı da kendisine çekmeyi başardı. TLM Coin istatistikleri de beklenin üstünde bir performans sergiliyor.

  • TLM Coin (Alien Worlds) toplam market hacmi 3,38 Milyar Dolar’dır.
  • Maksimum Arz miktarı 10 Milyar adet olan TLM Coin’in dolaşımdaki arz miktarı 914 Milyon adettir.
  • TLM Coin, kripto para piyasalarının %0,01’lik kısmına hakimdir.

En değerli kripto paralar listesinde 246. sırada bulunan TLM Coin, henüz yeni piyasaya girmiş kripto paralardan biri. 2021 yılının Nisan ayında piyasalara çıkan bu kripto para birimi bu kadar kısa sürede 3 Milyar doların üstünde market hacmine ulaştığı için çok iyi bir ilerleme kaydettiğini söyleyebiliriz.

TLM Coin Yorum

TLM Coin, birçok analizciye göre ilk başta gereksiz ve değersiz bir kripto para birimi olarak görülse de günümüzde başarılı olarak nitelendirilmektedir. Bunun sebebi, benzer kripto paraların genellikle shit coin olarak adlandırılmasından ve herhangi gözle görülür bir gelişim sergileyememesinden kaynaklanıyor. Fakat TLM Coin (Alien Worlds) tüm bu kripto paraların arasından sıyrılmayı başararak başarılı kripto paralar ve projeler arasında yerini alıyor.

TLM Coin yorumları günümüzde kabul edilebilir seviyededir. Yatırımcıların ilgisini çekmeyi başaran ve bünyesinde birçok kullanıcı bulunan bu kripto para birimi beklenenin üstünde talebe ulaşmıştır. Bu yüzden, şu sıralar Alien Worlds oyununa ücretsiz bir şekilde kayıt olmak oldukça zorlayıcı olabilmektedir. Bu başarısını sürdürebilir mi bilemiyoruz ancak belirli bir zümrenin sonsuz beğenisini kazandığından eminiz.

TLM Coin Fiyatı

TLM Coin fiyatı günümüzde $0.28 ile $0.35 arasında değişkenlik gösteriyor. İlk çıktığı aylarda hızlı bir yükseliş yapan ve $7 seviyelerine kadar ulaşan TLM Coin, daha sonrasında sert bir düşüş yaşayarak günümüzdeki seviyesine gerilemiştir. Uzun bir süredir de bu fiyat aralığında hareketlilik sergilemektedir.

  • TLM Coin tüm zamanlar en yüksek fiyatı 2021 yılının Nisan ayında $7.19 olarak kayıtlara geçmiştir.
  • TLM Coin tüm zamanlar en düşük fiyatı ise 2021 yılının Haziran ayında $0.0666 olarak kaydedilmiştir.

En düşük konumundan günümüze %400 oranında yükseliş gösteren ve bunu yalnızca birkaç ay içerisinde gerçekleştiren TLM Coin, daha çok düşük arz miktarını dolaşımda bulundurduğu için nasıl bir yön izleyeceği konusunda çoğu kişi kararsız. Fakat talebin artması durumunda değer de doğru orantılı artacaktır.

TLM Coin Geleceği

TLM Coin geleceği kestirilemeyen kripto para birimlerinden biri olma unvanını taşıyor. Bunun sebebi ne kadar başarılı bir oyun üzerine kurulmuş olsa da oyunun geleceğinin belirsiz olmasından kaynaklı. TLM geliştiricilerine göre önümüzdeki 10-20 yıl boyunca sorunsuz bir şekilde ilerleyecek olan bu oyunun sonunun olup olmadığını bilmiyoruz. Aldığı güncellemeler ile sürekli kendini yenileyen ve değiştiren bu oyun bazı analistlere göre zaman içerisinde bugünkü talebini kaybedecek.

Yatırımcılar ve AlienWorlds oyuncuları tarafından da çok yükselmesi beklenmeyen ancak önümüzdeki birkaç sene içerisinde $1 değerini geçerek sabitlenmesi beklenen TLM Coin, düşük volatilite değerlerine sahip bir kripto para olma yolunda ilerliyor. Bunu başarması arzının hepsi dolaşıma girmeden önce çok zor ancak, uzun süreler boyunca var olmayı başarabilirse imkânsız değil.

kripto para
kripto para

TLM Coin (Alien Worlds) Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

Yazımızın başından beridir bahsettiğimiz gibi TLM Coin, AlienWorlds oyunu içerisinde kazanılabiliyor. Bunun yanında oyun içerisindeki ögeler direkt olarak nakde çevrilebiliyor. Fakat bu işlemleri gerçekleştirebilmek için Wax cüzdanına sahip olmanız şart. Bunun yanında yalnızca yatırım amaçlı bu kripto parayı almayı düşünüyorsanız, 30’dan fazla borsayı kullanabilirsiniz. Binance, PancakeSwap, Pionex, BKEX, BitWell, MEXC gibi borsalar üzerinden TLM Coin alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ERC-20 altyapısına sahip tüm dijital cüzdanlarda ve platformlarda (MetaMask, TrustWallet, ConnectWallet vs.) barındırabileceğiniz ve transfer edebileceğiniz TLM Coin hakkında, umarız detaylı bilgileri edinebilmişsinizdir. Son olarak, içeriğimizdeki yorumların ve açıklamaların kesinlikle yatırım tavsiyesi amacı içermediğini unutmayın! Benzer içeriklerimiz için kripto para kategorimize de göz atabilirsiniz.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[1 kişinin oyu: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.