Başlangıç Haber Storck Cyklaer Elektrikli Bisikletin Özellikleri Ortaya Çıktı

Storck Cyklaer Elektrikli Bisikletin Özellikleri Ortaya Çıktı

0

Almanya’da üretilen Storck Cyklaer marka elektrikli bisiklet, arka görüş kamerası ve çıkarılabilen motor ünitesi gibi harika özellikleriyle öne çıkıyor.

Geçtiğimiz yıl Almanya’daki Storck Bicycles, Porsche Digital ve motor üreticisi Fazua, yeni bir yüksek teknoloji projesinde bir araya geldi. Bu ortaklıktan çıkan sonuç ise, Storck Cyklaer elektrikli bisiklet oldu. Motor ünitesi istenildiğinde çıkarılabiliyor ve böylece aracınız normal bir bisiklete dönüşüyor!

Cyklaer bisiklet, hem modern hem de geleneksel çizgilere sahip. 7 bin Euro satış fiyatıyla üst seviyeye odaklanan elektrikli bisiklet, Fauza Ride 50 Evation ünitesinden güç alıyor. Bu ünite 250W elektrik motorunu ve 252 Wh lityum-iyon pil paketini bisikletin alt gövdesinde bir araya getiriyor. Buna karşın ince ve zarif bir dizayna sahip. Fauza ünitesi çıkarılabiliyor ve böylece elektrikli bisikletiniz bir anda normal bisiklete dönüşüyor. Elektrikli bisiklet azami 25 km/s hıza çıkabiliyor ve 120 km menzil sunuyor.

Storck Cyklaer üstün donanım özellikleri ile donatılmış

DT Swiss G 1800 jantlar, Schwalbe G-One lastikler, SRAM Force AXS hidrolik disk frenler ve 1 x 12 SRAM Force AXS elektronik vites değiştirme aktarma organları ile donatılmış. Aydınlatmada ön ve arka farlar Busch & Müller imzasını taşıyor.

Sürücünün pedal çevirme gücü, Fazua Ride 50 Evation elektrikli ünite sayesinde artıyor.

Cyklaer elektrikli bisikletin ön ve arka olmak üzere yerleşik çift kamera donanımı oldukça etkileyici. Bu kameralar, arkadaşlarınızla sürüş deneyiminizi paylaşmak veya bir kaza durumunda ihtiyaç duyulacak görüntüleri elde etme konusunda oldukça faydalı.

İlgili İçerik: Ola S1 ve Ola S1 Pro Scooter Piyasaya Sürüldü

Arka kameranın canlı videosu gidonlara monte edilmiş akıllı telefonlarda görüntülenebilir. Bu da bir nevi dikiz aynası işlevi görüyor. Navigasyon, hız ve pil seviyesi göstergelerin yanı sıra 4G/GPS özelliklerinin tamamı da sunuluyor.

E-Gravel modelinin fiyatı 7 bin Euro, iken daha kentsel odaklı E-Gravel With Streetwear modeli ve düz gidon E-Urban With Streetwear modelinin fiyatı 7 bin 300 Euro.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!