Genel, Haber

Spider-Man: Across the Spider-Verse Fragmanı Yayınlandı

Oscar ödüllü Spider-Man’in devam filmi Across the Spider-Verse için ilk fragman yayınlandı. İşte, filmden önemli detaylar ve fragmanı!

Spider-Man: Across the Spider-Verse Filmi Konusu ve İlk Fragmanı

Oscar ödüllü Örümcek Adam filmlerine bir yenisi daha eklendi. 2018’de vizyona giren Spider-Man: Into the Spider-Verse animasyon filminin ikinci serisi Spider-Man: Across the Spider-Verse’ün ilk detayları geldi. Önizleme sahnesi niteliğindeki bu fragman, dünya çapında milyonlarca izlenme aldı.

Filmin 2022’nin sonlarına doğru vizyona girmesi beklenirken, Sony Pictures Pazar günü bir sürpriz yaparak ilk tanıtımı yayınladı. Filmin çok sevilen karakterleri Miles Morales (Örümcek Adam) ve Gwen Stacy (sevgilisi), fragmanda görüldüğü gibi yeniden bir araya geliyor.

Giriş kısmında Miles, ‘Sunflower’ şarkısını dinlerken görülüyor, bu sırada Gwen onu evinden izliyor. Örümcek Adam Miles, sevgilisi Gwen’in ‘Bu senin büyüdüğün oda mı?’ sorusuna ‘Uzun hikaye’ diyerek yanıt veriyor. Bu sırada odasındaki bazı eşyaları saklamaya çalışıyor. Gwen karakterinin fragmanda Örümcek Kadın kıyafetiyle görünmesi izleyicileri heyecanlandırabilir.

İlgili İçerik: MARVEL Karakterleri: En Sevilen ve En İyi Marvel Karakterleri

Fragmanın ilerleyen kısımlarında Örümcek Adam 2099 versiyonu olan Miguel O’Hara, başka bir alemden gelip Miles’a çarpıyor ve birlikte başka bir boyuta atlıyorlar. Spider-Man: Across the Spider-Verse devam filmi 7 Ekim 2022 tarihinde dünya çapında tüm sinemalarda vizyona girecek.

Bu arada 2021’in merakla beklenen bir diğer Örümcek Adam filmi Spider-Man: No Way Home (Eve Dönüş Yok)’un fragmanı birkaç hafta önce yayınlanmıştı. Avengers: Endgame’in izlenme rekorunu kıran bu fragmanla birlikte filmin tanıtım afişi de paylaşıldı.

Spider-Man: Across the Spider-Verse Filminin İlk Tanıtımı

Spider Man hayranları için oldukça heyecan verici bir tanıtım yayınlandı. Peki, siz bu filmleri severek takip ediyor musunuz? Son filmini izlemiş miydiniz, izlediyseniz beğendiniz mi? Peki, bu fragmandan memnun kaldınız mı? Sizce yeni devam filminde başka neler olacak?

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.